Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...на килим у посольство США

Volodymyr Boiko
Люди брешуть, що в колишнього директора НАБУ Ситника та керівника Головного підрозділу детективів Калужинського в ніч з 18 на 19 грудня 2020 року трапилась істерика після публікації мною уривку протоколу проведення НСРД стосовно екс-керівника САП Холодницького. У цьому уривку йдеться про знамениту «справу про наплічники Авакова», яку розслідувало НАБУ на замовлення Порошенка. Але посольство США наказало справу закрити й тому Ситник, опинившись між двох вогнів (Артем Сергійович був викритий Генеральною прокуратурою України на хабарях і тому не міг відмовити Петру Олексійовичу), за вісім годин до затримання сина Авакова відправив у МВС, до державного секретаря Тахтая, свого заступника Новака попередити Авакова, що з його сином нічого поганого не трапиться.
Якщо хто ще не прочитав цю статтю – рекомендую
https://naspravdi.today/2020/12/18/yak-chervi-s/
Істерика в Ситника та Калужинського спричинена тим, що їх тепер викликають на килим у посольство США й вимагають пояснення, яким чином у мене опинились протоколи НСРД, які НАБУ (точніше, Департаменту Гуцуляка з Генпрокуратури на замовлення Ситника) проводило відносно Холодницького. Read more...Collapse )
- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2717468.html.
Tags: бойко, діти, менты, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments