Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Костянтин Машовець. Свято наближається, свято наближається...

Министерство финансов США в рамках приближающихся рождественнских праздников треснула санкциями по башке ряду российских и китайских "товариСЧей" из самолётостроительной, космической, судостроительной и ракетной промышленностей... причём, явно не относящихся к разряду "второразрядных". Например, ракетно-космический центр «Прогресс», Рособоронэкспорт, а также корпорация «Ростех», компании «МиГ», «Гражданские самолеты Сухого», «Туполев», Объединенная авиастроительная корпорация, авиа-объединение "Иркут", "Адмиральские верфи", Казанский вертолётостроительное предприятие ну и т.д... всего, 45 мордо-конторам из "первых рядов" некисло так "прилетело" из США...
и да... кроме вышеперечисленных, впервые американцы бабахнули санкциями по предприятиям "Росатома"...
и как говорят, информированные люди... "ЭТО ещё не конец..."
По-сути... можем констатировать...
США приступили к СЕКТОРАЛЬНЫМ санкциям против РФ...
Думаю, достаточно неплохой новогодний подарок...
=====
Volodymyr Boiko
Люди брешуть, що в колишнього директора НАБУ Ситника та керівника Головного підрозділу детективів Калужинського в ніч з 18 на 19 грудня 2020 року трапилась істерика після публікації мною уривку протоколу проведення НСРД стосовно екс-керівника САП Холодницького. У цьому уривку йдеться про знамениту «справу про наплічники Авакова», яку розслідувало НАБУ на замовлення Порошенка. Але посольство США наказало справу закрити й тому Ситник, опинившись між двох вогнів (Артем Сергійович був викритий Генеральною прокуратурою України на хабарях і тому не міг відмовити Петру Олексійовичу), за вісім годин до затримання сина Авакова відправив у МВС, до державного секретаря Тахтая, свого заступника Новака попередити Авакова, що з його сином нічого поганого не трапиться.
Якщо хто ще не прочитав цю статтю – рекомендую
https://naspravdi.today/2020/12/18/yak-chervi-s/
Істерика в Ситника та Калужинського спричинена тим, що їх тепер викликають на килим у посольство США й вимагають пояснення, яким чином у мене опинились протоколи НСРД, які НАБУ (точніше, Департаменту Гуцуляка з Генпрокуратури на замовлення Ситника) проводило відносно Холодницького.
З такої нагоди я передаю палкий привіт старшому детективу НАБУ Сергію Петровичу Шинкаренку, який у березні 2018 року, будучи детективом Четвертого відділу детективів Першого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів НАБУ, проводив негласні слідчі дії щодо керівника САП Назара Холодницького в сфальсифікованому кримінальному провадженні – саме протокол, складений Шинкаренком, я й цитував у своїй статті.
Так ось, Сергію Петровичу, у Вас та Калужинського можуть бути неприємності. Річ у тім, що складений Вам протокол (точніше, додатки до нього) був розсекречений 23 березня 2018 року, а Ситник відніс його в американське посольство 12 березня 2018 року і це було зафіксовано контррозвідкою СБУ.
Тому я раджу Вам, Сергію Петровичу, зайти в робочу перерву до Калужинського й порекомендувати Андрію Володимировичу більше не випробувати долю та подати в бухгалтерію НАБУ заяву про переказ 20% зарплатні як благодійну допомогу гуртку «Юний десантник» підліткового спортивно-технічного клубу «Святошин». У такий спосіб я сподіваюсь відучити Калужинського та його брата по розуму першого заступника генпрокурора Говду вимагати з дітей гроші та торгувати якимись «сертифікатами парашутиста».

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2719344.html.
Tags: аваков, бойко, менты, порошенко, прдоны, рассея, санкції, сша
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment