Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Гроші не пахнуть. Правда, "акули пера" та політтехнологи?

Спочатку Viktor Taran, потім Юрій Бутусов на Цензорі опублікували відверту заказуху від ригоанала Зубіка, який останнім часом просто нахрапом, порушуючи всі норми і не маючи дозволів руйнує унікальний ландшафт охоронної зони Софії київської Реп'яхів Яр. При чому руйнує не просто так, а намагається пошкодити житлові будинки Макарівска, 1 та Ромоданова 19 та 19А, щоб згодом знести їх і вже там будувати своє лайно.
Причому в кращих ригоанальних традиціях. Самозахоплення, незаконний паркан, незаконне будівництво, нагнав тітуханів, які тероризують мешканців - а "поліція" радісно (напевно бескорисно) захищає весь цей бєспрєдєл.
Останнім часом Зубік пішов у наступ та ввалив купу грошей в рекламу на фб, радіо, телебаченні себе та ІнтерГал-буду. Ну і якась копійчина схоже і нашим "акулам пера" дісталась. Не очікував, але і Alexandr Kochetkov кинувся в бій. За гроші?
Єдине, що радує - це як всім цим добродіям навішали в коментах.

====
Alexandr Kochetkov
15 год ·
СТОЛАР, «НАРОДОВЛАДДЯ» И ЧУДЕСА
Под Новый год случаются чудеса. Но, как выяснилось, не только светлые.
Мой знакомый политтехнолог, которого я уважаю как профессионала, несмотря на наши некоторые идеологические расхождения, разместил на опять-таки уважаемом мною «Цензоре.нет» блог о том, что отдельные куски некогда единой «Свободы» финансируются в Киеве застройщиком Вадимом Столаром.
Тоже мне сенсация называется. Я помню, как тем, что он финансирует «Свободу», хвастался Игорь Коломойский!
Но в данном случае, блог на «Цензоре» быстро сняли. А затем пост исчез и со страницы политтехнолога в ФБ.
Но ведь Гугль помнит все. А я хоть не «Bellingcat», но считаю, что значимая информация должна быть в широком доступе. Поэтому и размещаю пропавший материал.
Вот интересно даже, а мне кто-то позвонит? Или, как обычно, просто гадостей в личку напишут?
АМБАРНАЯ КНИГА ВАДИМА СТОЛАРА: ЛЕВЧЕНКО И ЕГО «МОЛОДАЯ КОМАНДА»
...Достаточно этого отрывка, чтобы понять кто оплатил этот высер:
Не удивительно, что в последнее время Левченко и Ко сосредоточились на двух направлениях работы, первый из которых — троллинг строительных проектов, которые мешают Столару. Один из них — новый большой жилой комплекс на улице Макаровской. Неподалеку девелоперские компании Столара планируют запускать свой проект, и наличие по соседству серьезного конкурента откровенно мешает.
Второе направление — дискредитация «Европейской солидарности» и «Голоса». Лидеры «Народовладдя» в фейсбуке неутомимо извергают потоки негатива в адрес нового Киевсовета, рисуют коллажи, делая особый акцент на том, что ЕС и «Голос» продались и работают сообща со «Слугой народа» и ОПЗЖ. Цель, надеюсь, понятна? На перспективу ослабить позиции конкурентов ОПЗЖ. Так что Левченко и его «молодая команда» сразу закрывают для Столара и личные, и партийные вопросы. Удобно.Олександр Аронець
Alexandr Kochetkov хто вам сказав, що матеріал пропав?
Редакція Цензора, ймовірно, прочитала цю закауху, побачила, що там абсурдні звинувачення і видалила.
Ймовірно, що і Viktor Taran відкрив google, забив в пошуку "Левченко Столар" і побачив всю абсурдність допису, адже Левченко є чи не найбільшим критиком Столара ще з 2014 року!
Тому, раджу і вам відкрити google.
Додаю скрін мого комента у Віктора. І раджу трохи фільтрувати замовлення від повної маячні, абсурду і брехні.
----
Володимир Тищенко
Якось по-ідіотські трохи виходить. Ви спочатку викладаєте пост, з відвертими звинуваченнями Левченка, а потім коли у вас починають питати про факти, ви кажете, що ви не в курсі, що ви лише передрукували допис вашого друга. Коли ж у вас запитують чому ваш друг
видалив цей допис, можливо через те, що це відверта заказуха?
Ви кажете, що у нього «перепитаєте» 🙂
Справа в тому, що саме через такі відповіді у ваших читачів може скластися враження, що вас хтось фінансово вмотивував поширити відверту заказуху Тарана, яку він сам швидко і видалив.
Турбуючись про ваш імідж, я б вам порадив, поки ви не «перепитаєте» у свого друга і в усьому не розберетеся, видалити цей допис, щоб боти зубика його не поширювали по групам, а ваші читачі не думали що ви відробляєте замовлення забудовника.
====
Леонід Полярний
Політтехнолога який це розмістив, ще якось можна зрозуміти - їсти йому хочеться)) А от навіщо Цензор розміщує фейки , не розумію. ніби серйозне видання? Юрій Бутусов??? Жодного факту, який би підтвердив дану писанину не наведено. Одна баба сказала. Дивно. Найсмішніше про дескридетацію порохопінчуковських ЕС і Голосу, ці два тіпа вже давно дискредитовані по самі гланди 😀
====
Oleh Bryn
Дешева заказуха від політтехнолога, який ніби хоче бути незалежним! Чи можливо ви наведете хоча б один факт фінансування Столаром Народовладдя?! Чи можливо Святослав Кутняк і Прохор Антоненко голосували за якісь проекти Столара?! Чи це не Євросолідарність, разом з Голосом, слугами і ригами голосувала за призначення фальшиводипломника Бондаренка секретарем Київради?! Отож, дешевий типу політтехнолог, а по суті "джинсовик" Кочетков.
====
Березенська Неля
То це Таран автор цього бруду - як гидко гроші заробляє. Поряд з ним повія з окружної виглядає святою
====
Володимир Тищенко
Alexandr Kochetkov посилаючись на вас, я запитав у Тарана, чи це правда, як стверджуєте ви, що його хтось сьогодні примусив прибрати пост про Левченка? Спочатку він видалив цей коментар, а після того, як я його запитав про це вдруге, ваш друг політтехнолог мене взагалі забанив 🙂
Тут одне з двох: або ви поширюєте відверту неправду, і на Тарана ніхто не тиснув і він САМ видалив СВІЙ пост з СВОГО фейсбуку, або… ???
Не підкажете який може бути ще варіант?
Ви перед тим, як поширити допис свого друга, з ним взагалі про це розмовляли? Хто вам розповів що на Тарана тиснули?
====
Ігор Мірошниченко
Не соромно вам таку прутню писати? Я Столара в житті рази три бачив особисто. Щодо боротьби з незаконними забудовами і питання реформування ДАБІ: по кожному з об‘єктів, які свавільно зводяться в Києві, у тому числі і Столарових, я вам дам розлогу інформаційну довідку з усіма можливими порушеннями, а по ДАБІ з такими неуками, як ви, що відпрацьовують бариші Зубика та Інтергал-буду, не буду навіть рота розкривати. Вам ще вчити матчастину, як немовляті букваря. З політикою ніхто не зав‘язав, навіть не мрійте. І Viktor Taran, який ніби-то був першоджерелом цієї дурнуватої статті - мій полум‘яний привіт.


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2720116.html.
Tags: беспредел, київ, кличко, менты, порошенко, прдоны, рейдеры, реп'яхів яр, свобода змі
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment