Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

легендарний Ігор Проценко

Volodymyr Boiko
Поздоровляю волелюбний український народ з успішним проведенням під орудою посольства США та професійних «громадських активістів» чергової реформи прокуратури.
Справжнім уособленням цієї реформи став новий керівник Одеської обласної прокуратури – легендарний Ігор Проценко, посаду якого Зеленський особисто продав Олександру Кауфману. Запрошення на бенкет з нагоди призначення Проценка Кауфман надіслав кращим людям Одеси на 26 грудня 2020 року.
Ігор Проценко – це Пегас моєї Музи, про якого я пишу 17 років поспіль. На правах особистого біографа Ігоря Олексійовича запевняю, що на тілі нового прокурора Одеської області вже не залишилось такого місця, куди б можна було поставити тавро. Для тих, хто не обізнаний з виробничими подвигами Проценка, рекомендую мою статтю дворічної давнини – на той час Ігор Олексійович, звільнений з органів прокуратури у зв’язку з Законом «Про очищення влади», був простим громадським активістом і засідав у Раді громадського контролю при Державному бюро розслідувань:
https://resonance.ua/stop-dbr-derzhavne-byuro-rozsliduvan-k/
Вочевидь, у цьому й полягала реформа української прокуратури, проведена американським посольством – вигнати останніх професіоналів і продати посади таким, як Проценко.
====
Volodymyr Boiko
До речі, призначення Проценка – це найкращий доказ того, що Зеленський бере хабарі. Кауфман купив для Проценка посаду керівника Одеської обласної прокуратури безпосередньо в Зеленського, минаючи Венедіктову.
---
Олег Підгайний
особисті та неприязні?
---
Устим Акімович
Volodymyr Boiko Вважаю США тут ні дочого а винне тупе населення Воно завжди голосує за олігархат -- патріотів ерефії а не України Потрібно голосувати за бандерівців
====
Volodymyr Boiko
Цікаво, хто буде підписувати наказ про призначення Ігорька Проценка керівником Одеської обласної прокуратури і хто його представлятиме трудовому колективу? ДБС не хоче, оскільки Кауфман, який купив Проценку цю посаду, не заплатив Ірині Валентинівні ані копійки (усі гроші осіли в Офісі президента). Більш того, ДБС у ніч з 23 на 24 грудня 2020 року поміняла підслідність у справі Татарова й передала кримінальне провадження в СБУ, відправившись у відпустку. Замість неї глава держави Єрмак хоче залишити в статусі в.о. пана Говду – Роман Михайлович пообіцяв підписати підозру голові Конституційного Суду Тупицькому (ДБС відмовляється це робити). Так ось, виникає запитання, чи погодиться Говда безплатно підписати ще й наказ про призначення Проценка? Якщо не підпише, це буде грандіозний скандал, оскільки Проценко накриває 26 грудня поляну у зв’язку з призначенням і Кауфман вже запросив кращих людей Одеси «откушать чєм бог послал».
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2720713.html.
Tags: бойко, зеленский, менты, одесса, подонки, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments