Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Додік подарував Лаврову ікону, привезену з ОРДЛО - нові подробиці скандалуБалканський оглядач
Ікона, яку голова Президії Боснії і Герцеговини Мілорад Додік подарував міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову, з українського Донбасу, а в БіГ вона потрапила через Росію та Сербію. 29 травня 2018 року в Баня-Луці ікону Додіку, який тоді був президентом Республіки Сербської, подарував Душко Вукотич, голова Асоціації ветеранів Армії Республіки Сербської.
Про це розповів Драган Савіч, колишній очільник Асоціації ветеранів Армії РС, в інтерв'ю депутату від опозиційної Сербської демократичної партії (СДП) у парламенті Республіки Сербської Небойше Вукановичу. Вуканович опублікував розмову з Савичем в своєму блозі.
"Вукотич привіз ікону з Донбасу через Росію та Белград", - сказав Савич, додавши, що він не знає, чи були у Вукотича будь-які супровідні папери для цього, як це зазвичай буває за таких обставин.
Згідно із оприлюдненою інформацією, Душко Вукотич поїхав на Донбас у 2018 році в якості голови Асоціації ветеранів Армії Республіки Сербської для участі у засіданні об'єднання "Спадкоємці Перемоги". (Ця організація активно працює в окупованих Криму та Донбасі). Представники "влади" Луганська та Донецька нібито і передали очільнику сербських ветеранів ікону із зображенням Святого Миколая, яку він потім привіз Додіку.
Тим самим спростовано заяву представників Додіка про те, що ікона останні 15 років належала родині з Баня-Луки.
Напередодні Радован Ковачевич, радник голови Президії БіГ Мілорада Додіка, в телеінтерв'ю заявив: "Ікона була у приватній власності родини з Баня-Луки, яка володила нею більше 15 років. Вони хотіли, щоб цю ікону подарували Лаврову". "Звичайно, ікона має сентиментальну цінність і цінність, виходячи з того, що це православна ікона, яку освятили, але вона не має значної матеріальної цінності", - зазначив Ковачевич.
"Яка сімейна ікона, це все брехня і шахрайство", - сказав Савич, коментуючи цю розповідь.
Сам Вукотич, який нібито привіз з Донбасу та подарував ікону Додіку, ні підтвердив, ні спростував звинувачення на свою адресу, заявивши лише, що нехай розслідування веде Інтерпол.
"Я не маю наміру захищатись і тим самим годувати різних божевільних! Всім відомо, що Інтерпол працює над цією справою. Це найбільша у світі безпекова агенція! Нехай люди роблять свою роботу! Я завжди доступний їм, а також усім агенціям держави, де багато хто з нас живе серед безумців, що прагнуть уваги медіа!", - сказав Вукотич журналістам.
Тим часом ікону, яку Лавров вирішив повернути як небажаний подарунок, вже передано посольству БіГ у Москві, після чого посол Боснії і Герцеговини в Російської Федерації Желько Самарджія привіз її в Сараєво в п’ятницю та передав безпосередньо соратникам Додіка.
Кабінет Додіка оголосив, що наразі ікона зберігається в сейфі.
Відразу після цього посольство України в БіГ попросило офіційно пояснити, як ікона потрапила в БіГ, зазначивши, що цілком логічно повернути ікону в Україну, оскільки вона є її власністю.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2724976.html.
Tags: коллективное х%№ло, луг%андония, подонки, прдоны, рассея
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments