Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Різне з мордобуку 2

Igor Baryshev ·
А ФОПы, смотрю, всё-таки реальная сила, если их движуху стремятся саседские омедведчучить. И денюжка у них на это есть.
Разведут на что им надо и кинут, конечно, но то потом.
Сперва юзануть, а для этого - влезть в ряды и по возможности возглавить. Мол, патриотизм это фигня, интересы не те, и за них надабароцца.
Хитрожопо, оценил.
И конечно же, поведутся, хоть и не все, но все и не надо. Надо немного, а потом громче всех кричать, и получится типа как от имени всех.
Тут только одно поможет - то, что никак не делается - вражеской пропаганды, независимо от формы, по крайней мере, во время войны, здесь быть не должно. А она есть - у нас же просто война, неизвестно с кем, бо иначе ж чьё-то бабло пострадает. А как запретить пропаганду неизвестно кого? Никак.
Вот и торчат саседские уши отовсюду, откуда только можно, да.
====
Dmytro Shutaiev
Коли Олег Сенцов в сказав, що Порошенку треба піти з політики, бо в нього великий антирейтнг, і що "ЄС" схожа на секту, то порохоботікі одразу записали Сенцова до "ватних консерв", "зрадників", "гадя савченко номер два" і тд і тп, чим власне і показали свою гнилу і жовчну натуру та підтвердили слова Сенцова. Найбільш затяті фанати попереднього президента ну дуже схожі на прихильників путіна: "хто якщо не він?" або "ти проти порошенка\путіна значить ти ворог".
І в саме цей час, поки одні реєстрові ідолопоклонці Порошенка ще пишуть на сторінці Сенцова, що він зрадник України і консерва, один з найактивніших порохоботів Андрій "Полтава" Карпов, якого обрали від ЄС депутатом в Полтавську міську раду, пішов в коаліцію з ОПЗЖ і українофобом-мером Мамаєм заради крісла секретаря міськради. Отакі от вони, ці порошенківські патріоти.
====
Valentyn Luchenko
В Османській Імперії турками називали селян. Міські жителі та вельможі називали себе муслімами. Це вже в ХХ столітті з подачі Кемаля назви турок і Туреччина стали шанобливими. А Кемаля назвали Ататюрком.
В Московії селян називали крестьянами, тобто християнами. Тоді хто такі були жителі міст у Московії?
====
Лідія Гайдар
Цього дня 1076 року в Києві на 50-му році життя помер великий князь київський Святослав Ярославич, третій син Ярослава Мудрого та Інгігерди Шведської.
Він був видатним представником київської правлячої династії Рюриковичів, і про нього та його жінок і дітей можна багато чого розповісти, але зараз я обмежуся повідомленням про те, що князь Святослав став першою відомою на Русі жертвою невдалої хірургичної операції: він помер після видалення пухлини на шиї - "резания желве". Операцію проводили два грецьких лікарі. До наших часів дійшли звістки, що вони були підкуплені неназваними родичами Святослава на користь його старшого брата Ізяслава, якого Святослав в 1073 році разом з третім братом Всеволодом усунув зі "столу Київського" та сам став київським князем.
І ці звістки мають рацію, бо після смерті князя Святослава його молодший брат Всеволод покликав вигнанця Ізяслава на київське княжіння, а сам добровільно подався до Чернігова.
Чим підтвердив свою репутацію одного з найрозумніших та найосвіченіших людей свого часу - Ізяслав загинув в одній з битв вже через два роки, і Всеволод, який залишився останнім живим сином Ярослава Мудрого (який, до речі, любив його більше інших своїх дітей), без жодних перешкод став великим князем київським, і спокійно прокнязював п'ятнадцять років до своєї смерті в 1093 році.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2726622.html.
Tags: история, медведчук, порошенко, прдоны, рассея, турция, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment