Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Макарони по-ялтинські


Borys Babin ·
Новорічні ялинки завжди дарують святкові емоції.
Так наразі сталося у Євпаторії, де нечисельні адепти "руського миру" закликають "уповноважені органи" невідкладно "розібратися із ідеологічною диверсією".
Адже міську ялинку на Театральній площі було прикрашено іграшковими білими совами, що літять на чотири сторони світу, а серед прикрас було встановлено муляжі рози вітрів.
Що разом, виявляється, становить символіку ...української військової розвідки (!!!!)
Такі істероїдні психоемоційні стани були властиві для 30-х та 40-х років в СРСР коли люди бачили свастики у плетінні тканини та портрети Троцького на буханках хлібу.
Та бігли з цим до відділку НКВС, щоб їх там "врятували".
Так організми людей певного психотипу підсвідомо реагують на велику загрозу, що наближається в умовах тотальної людоненависницької пропаганди.
Що ж, головне щоб нинішні шукачі "таємних ознак" не підняли голову трохи вище новорічної ялинки.
Бо росте вона останні двадцять років біля відомого "дому з оленем".
До речі шкода що за шість років окупації скульптуру оленя майже втрачене, а історичний будинок - занедбане.
Хоча з цією будівлею пов'язана красива сторічна легенда про кохання молодого гордого чобана до приїджої панянки...
Ні, олені рога - це зовсім не те, що ви наразі подумали.
Втім, зважаючи на нинішнє затримання російськими карателями "головного єгєря Криму", який вірогідно вже почав розповідати багато цікавенького про свого кума Аксьонова, олені наразі в Криму приносять велику невдачу...=====
Borys Babin ·
Макарони по-ялтинські
Колись дуже давно, коли кіпаріси маєтку Олега Царьова ще були необрізаними, довгими й пронизливими зимовими вечорами на приморській ялтинській вулиці Дражинського у не дуже примітному та не дуже дорогому кафе можна було поласувати у живого каміна свіжою олениною.
Господар кафешки мав зв'язки у заповіднику, де постійно відбувалися полювання "господарів життя". Звісно ті пани й підпанки, ані тоді ані зараз не вміли ані готувати ані їсти здобич, бо їх притягувала у "забаві" лише кров та влада над життям та смертю. А прості посполиті, люди різної долі, яких так багато у зимовій Ялті, що були "в темі" (бо в меню кафе звісно вказівок на такі приховані страви не було) натомість мали добру вечерю за свої гроші.
Головне було - замовити саме горну телятину, зробив належний наголос. Ну й чайові, куди ж без них.
Я згадав це сьогодні через бадьорі звіти російських силовиків про затримання кума Аксьонова, "головного єгеря" Криму, разом із колишнім сбушником а тепер фсбшником, кумом "головного кримського судді". Історія цікава своїми сумними наслідками для кланів кримських колаборантів та у ній вже розібралися експерти "АРК" (https://arc.construction/8415?lang=uk).
Дозволю собі маленьку цитату: "схоже, що системі «влади колаборантів» в Криму все ж приходить кінець та замість
«героїв 2014 року» в сімферопольських кабінетах скоро поселяться безликі московські клерки з порожніми зіницями. Тому саме їм й доведеться виходити в вікна будинку номер 13 в дні деокупації. Так що очікувана нині для «глави Криму» окрема затишна камера в «Лефортово» тоді здасться його змінникам недосяжним раєм".
А домашня лапша з олениною під червоним соусом до речі штука дуже смачна...


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2726716.html.
Tags: дебіли, коллективное х%№ло, крим, прдоны, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments