Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Клопотання спричинене пасквілем

Volodymyr Boiko
Старший детектив НАБУ Роман Догойда, який у жовтні 2017 року мав необережність затримати сина Авакова і якому в ніч на 17 грудня 2020 року у Львові спалили придбаний у липні 2020 року автомобіль «Шкода Октавія» 2012 року випуску, звернувся до Шевченківського районного відділу поліції у Львові з клопотанням допитати мене як свідка. Клопотання спричинене моїм пасквілем
https://naspravdi.today/2020/12/18/yak-chervi-s/
з розповіддю про те, як Ситник імітував розслідування «справи про наплічники Авакова», як «зливав» цю справу, як за 8 годин до затримання сина міністра попередив державного секретаря МВС Тахтая, як заступник посла США Кент наказав закрити провадження щодо Авакова-молодшого та заступника міністра внутрішніх справ Чеботаря й що тепер за авантюру директора НАБУ розплачуються виконавці – старший детектив Роман Догойда та експерт Надія Бугрова.
Догойда небезпідставно вважає, що спалення автомобіля пов’язано з його професійною діяльністю й сподівається, що я зможу допомогти слідству встановити істину по справі. Я також не сумніваюсь, що пригоди з автомобілем старшого детектива НАБУ трапились через те, що Ситник і Калужинський пропили «справу про рюкзаки Авакова», не подумавши про наслідки для виконавців. Тож якщо Роману Петровичу так хочеться легалізувати протоколи проведення НСРД відносно екс-керівника САП Холодницького та процесуально зафіксувати історію про те, як Ситник посилав свого заступника Новака до Тахтая попередити про майбутнє затримання сина Авакова, я з радістю допоможу це зробити.
Єдине, раджу Догойді доповнити клопотання проханням винести постанову про допит мене як свідка з направленням цієї постанови в порядку слідчого доручення за місцем мого проживання в Шевченківське управління поліції ГУ НПУ в м.Києві.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2727065.html.
Tags: аваков, беспредел, бойко, менты, провокація, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments