Старший детектив НАБУ Роман Догойда, який у жовтні 2017 року мав необережність затримати сина Авакова і якому в ніч на 17 грудня 2020 року у Львові спалили придбаний у липні 2020 року автомобіль «Шкода Октавія» 2012 року випуску, звернувся до Шевченківського районного відділу поліції у Львові з клопотанням допитати мене як свідка. Клопотання спричинене моїм пасквілем
https://naspravdi.today/2020/12/18/yak-chervi-s/
з розповіддю про те, як Ситник імітував розслідування «справи про наплічники Авакова», як «зливав» цю справу, як за 8 годин до затримання сина міністра попередив державного секретаря МВС Тахтая, як заступник посла США Кент наказав закрити провадження щодо Авакова-молодшого та заступника міністра внутрішніх справ Чеботаря й що тепер за авантюру директора НАБУ розплачуються виконавці – старший детектив Роман Догойда та експерт Надія Бугрова.
Догойда небезпідставно вважає, що спалення автомобіля пов’язано з його професійною діяльністю й сподівається, що я зможу допомогти слідству встановити істину по справі. Я також не сумніваюсь, що пригоди з автомобілем старшого детектива НАБУ трапились через те, що Ситник і Калужинський пропили «справу про рюкзаки Авакова», не подумавши про наслідки для виконавців. Тож якщо Роману Петровичу так хочеться легалізувати протоколи проведення НСРД відносно екс-керівника САП Холодницького та процесуально зафіксувати історію про те, як Ситник посилав свого заступника Новака до Тахтая попередити про майбутнє затримання сина Авакова, я з радістю допоможу це зробити.
Єдине, раджу Догойді доповнити клопотання проханням винести постанову про допит мене як свідка з направленням цієї постанови в порядку слідчого доручення за місцем мого проживання в Шевченківське управління поліції ГУ НПУ в м.Києві.
- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2727065.html.
Journal information