Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А танго буде після...

Diana Makarova
Сьогодні ми повернулись з фронтового рейсу. Він був незвичайним, хоча б тому що пройшов у повному мовчанні нашого ефіру. А як нам було не мовчати, коли ми тільки й дивились, що ми танцюємо наразі - вальс чи танго.
Вальсували наші машини на льоду, сам бог велів.
Танго було вже на дорозі в гребеня, де напрямок дорогою назвати важко, там лише колія від важкої техніки. Так я вам скажу - коли машину викидує на узбіччя цієї колії і хвацько розвертає з нахилом убік, а ти питаєшся у командира:
- А що в нас з узбіччями?
і він тобі відповідає:
- Та чисто. Мабуть. Короче, ніхто не перевіряв.
так це те ще танго.
І так увесь рейс, і тому нам було б класно, звичайно, оголосити темою рейсу щось новорічне чи різдвяне, давати фото й відео цієї тематики, ми взагалі любимо проводити фронтом якусь тему - веселу чи сумну, філозофську а чи бугагашечну - але було трохи не до того.
Все ж ми робили фото та відео, ми вам покажемо цей рейс нашим поглядом. Власне, це і є одним з найцінніших надбань фронтового волонтерства - не відвезти грузи, не зачекінитись, ось ми тут були, ось ми які відважні, глядіть на нас і захоплюйтесь - о, ні...
Найголовніше тут - бачити фронт. Подавати його вам. Розказувати вам про нього і показувати вам його як живий організм, а він і є таким.
Побачте ж, як бачимо ми.
Почуйте, як чуємо ми.
Порівняйте з іншими баченнями. І тоді, можливо, у вас складеться цілісніша картинка оцього живого організму сходу нашої країни - нашого фронта.
Поки що ж побачте просто танцпол для вальсу.
Відчуйте туман для фокстроту.
А танго буде після...- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2728623.html.
Tags: ато, донбасс, леді діана, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments