Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

для занять з дітьми від цих муляжів було б значно більше користі

Volodymyr Boiko
5 хв ·
І знову хочу звернутись до керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського. Андрію Володимировичу, ті два муляжі гранат, які Ви 30 грудня 2020 року наказали покласти біля квартири матері Вашого піар-агента Шабуніна, Ви б краще подарували гуртку «Юний десантник». Все однаково влаштований Вами спектакль з «погрозами» Лещенку та «підкиданням гранат» Шабуніну ніякою мірою не допоможе Микитасю уникнути слідчого ізолятора. А для занять з дітьми від цих муляжів було б значно більше користі.
Тим більше, що Ви досі не пожертвували на гурток ані копійки – на відміну від Вашого колишнього колеги по Генеральній прокуратурі, який у той день, коли Ви писали «погрози» Лещенку та підкидали «гранати» Шабуніну, подарував гуртку масово-габаритні макети чеських пістолетів-кулеметів SA-24 та SA-26.
====
Volodymyr Boiko
8 год ·
Маю запитання до керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського. Андрію Володимировичу, Ви де будете святкувати Новий Рік? – Як зазвичай, у мисливському господарстві «Поліське-Сарни» на гроші Бахматюка, чи цього разу залишитесь удома? Я чого питаю: якщо знову поїдете в «Поліське-Сарни», то будьте акуратними, не побийте квадроцикли, як це було минулого разу.
===
Volodymyr Boiko
17 год ·
Російський блогер Сергій Лещенко, якого колишній глава держави Андрій Богдан працевлаштував у Наглядовій раді «Укрзалізниці», заявив що отримав на телефон «погрози» – якийсь анонім йому, начебто, написав, щоби він забув прізвище Татарова, натякаючи на неприємності, які можуть спіткати дитину лещенкової дружини.
Я не знаю, яке відношення Татаров має до «Укрзалізниці» і в зв’язку з чим члени Наглядової ради цього державного підприємства згадують прізвище заступника керівника Офісу президента. Але, добре знаючи Сергія Анатолійовича впродовж багатьох-багатьох років, не сумніваюсь, що текст «погроз» був попередньо узгоджений з самим Лещенком.
Щодо автора цих «погроз», то я маю три припущення:
- керівник Головного підрозділу детективів НАБУ Калужинський;
- перший заступник керівника САП Грищук;
- «таємний агент НАБУ» Шевченко.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2731775.html.
Tags: бойко, менты, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments