Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сьогодні рівно рік, як уряд Тайваню почав бити на сполох про невідомий наднебезпечний вірус

Артур Харитонов
Сьогодні рівно рік, як уряд Тайваню почав бити на сполох про невідомий наднебезпечний вірус, що зародився у диких землях материкового Китаю.
31 грудня 2019 року лікарі Тайваню звернулися до ВООЗ з вимогою провести розслідування у КНР та вжити заходів для попередження катастрофи.
Але ВООЗ не відповів, уряд КНР назвав усе брехнею.
Тайвань став першою державою у світі, що повідомила про коронавірус; першою, що вжила всіх необхідних заходів і першою, що перемогла хворобу.
За 2020 рік ми втратили сотні тисяч життів, економічна та політична криза охопила всі континенти, кордони продовжують закриватися, а якісна вакцина стала привілеєм для тих, хто має найбільше грошей. І все це - через те, що ніхто не дослухався маленьку острівну державу з великою вірою у цінності.
При цьому, ані ВООЗ, ані КНР, не відповіли за брехню та злочинні дії проти людства.
Я хочу, аби кожен з нас пам’ятав, що коронавірус - це китайський вірус, і що кожне життя, втрачене через нього, - це пряма відповідальність Комуністичної партії Китаю, яка поставила з’їзди партії в Ухані та святкування китайського нового ріку вище за нашу планету.
Сподіваюся, 2021 рік стане роком відповідальності для ВООЗ і КНР. І вірю, що українці нарешті стануть на шлях дружби та партнерства з нашою тайванською родиною, яка всіма силами боролася за життя та здоров’я всіх людей у цьому світі.
https://www.cdc.gov.tw/En/Bulletin/Detail/PAD-lbwDHeN_bLa-viBOuw?typeid=158

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2732344.html.
Tags: карантин, китай, левые, мировое правительство, подонки
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment