Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...Ірино Валентинівно, торгуйтесь заповзято й набивайте ціну

Volodymyr Boiko
Хочу дати пораду генеральній прокурорші Венедіктовій. Ірино Валентинівно, коли Кауфман прийде до Вас з грошима за призначення Ігорька Проценка керівником прокуратури Одеської області, торгуйтесь заповзято й набивайте ціну. Річ у тім, що Ігор Олексійович має в анамнезі таку хворобу як «фінансування тероризму». Точніше, він по старій дружбі підтримує тісні контакти (останній раз спілкувався перед Новим Роком) з таким собі Носатовим, який зараз користується паспортом на прізвище Покровський.
Носатов-Покровський – це довірена особа Проценка ще з тих часів, коли Ігор Олексійович на початку 2000-х років працював слідчим прокуратури м.Макіївка й фальсифікував кримінальні провадження в інтересах цього самого Покровського, який тоді ще був Носатовим. Про їх полум’яну дружбу я свого часу написав чимало натхненних рядків – зокрема, про те, як Носатов зареєстрував у 90-х роках у Донецьку фірму «Свята Діва Марія» та шахрайським шляхом збирав з довірливих комерсантів гроші на спорудження ринку впритул до прокурорської церкви Покрова Пресвятої Богородиці (церкву спорудила прокуратура Донецької області для духівника тодішнього обласного прокурора Геннадія Васильєва отця Дмітрія Гапонова). Ринок з такої нагоди назвали «Покровським». А коли Носатов завдяки моїм статтям отримав всеукраїнське визнання, він вирішив змінити прізвище на честь ринку.
Завдяки доходам від прокурорського ринку, а точніше – кримінальним справам, які Проценко фальсифікував в інтересах Носатова, Ігор Олексійович ледь не опинився за ґратами в 2005 році, але його пожалів тодішній заступник прокурора Донецької області Микола Франтовський. Зараз Носатов перебрався в Бердянськ, де перереєстрував ТОВ «Свята Діва Марія», і став їздити в Одесу – до Проценка й тамтешньої кримінальної братії. Точніше – до «Анзора», положенця від Омара Уфімського, під орудою якого працюють і Носатов, і Проценко.
Але є нюанс – у Носатова в Донецьку, на вулиці Порт-Артурній, залишилась фірма, яка збирає допомогу для «ополчєнцєв». При цьому – збирає на підконтрольній території, не в останню чергу – завдяки Проценку та «Анзору». Тому раджу Ірині Валентинівні подвоїти тариф за призначення Ігоря Олексійовича керівником прокуратури Одеської області – з огляду на той скандал, який вибухне після того, як Кауфман придбає для Проценка цю посаду.
=====
Коментарі
Volodymyr Boiko
Ігор Проценко – це Пегас моєї Музи, про якого я пишу 17 років поспіль. На правах особистого біографа Ігоря Олексійовича запевняю, що на тілі майбутнього прокурора Одеської області вже не залишилось такого місця, куди б можна було поставити тавро. Для тих, хто не обізнаний з виробничими подвигами Проценка, рекомендую мою статтю дворічної давнини – на той час Ігор Олексійович, звільнений з органів прокуратури у зв’язку з Законом «Про очищення влади», був простим громадським активістом і засідав у Раді громадського контролю при Державному бюро розслідувань:
https://resonance.ua/stop-dbr-derzhavne-byuro-rozsliduvan-k/

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2736513.html.
Tags: бойко, дебіли, донбасс, донецк, луг%андония, менты, одесса, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments