Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вбивство Шеремета готували спецслужби Білорусі?

Oleksii Stepura
Вбивство Шеремета готували спецслужби Білорусі?
Дуже дивно, оскільки в 2010-2012 роках Шеремет працював на Росію, публічно агітував за Таможенний Союз і чмарив Тимошенко, рекламуючи на сторінках "УП" московський інститут РИСИ (за даними західних ЗМІ - розробник і координатор кампанії втручання у вибори в США в 2016 році).
Павел Шеремет, 2010 рік:
«Они тешат себя иллюзиями, что они европейцы, что они лучше, чем россияне, что они цивилизованнее. И вот эти мифы присутствуют в государственной идеологии Белоруссии и Украины.
Эти страны, которые, как та обезьяна, мечутся между двух групп: между умными и красивыми.
Они мечутся между Западом и Востоком, они мечутся между Россией и Европой. Сейчас деньги для них – на Востоке, но все мысли их, амбиции – на Западе…
Либо мы (Россия) переплатим за этот торг и перебьем рублем их амбиции.
Или нам придется отрезать этот близкий моему сердцу маленький кусочек общего пространства.".
---
Oleksii Stepura
Однако РИСИ - это не тайная исследовательская лаборатория спецслужб. Он создан указом Бориса Ельцина в 1992 году и "занимается информационно-аналитическим обеспечением федеральных органов государственной власти при формировании стратегических направлений государственной политики в сфере обеспечения национальной безопасности" - так официально сформулированы его цели и задачи.
https://www.pravda.com.ua/articles/2010/10/22/5505145/
http://wisawi.blogspot.com/2015/12/blog-post_55.html
===
===
Yurko Alexander
але ж Альона Прітулу спростовує таке й стверджує, що: "...Согласитесь, что может быть хуже, когда автор притягивает за уши одни факты, чтобы подтвердить свою версию, и не замечает/пропускает/не знает других фактов, которые легко опровергли бы его слова?"
---
Oleksii Stepura
Yurko Alexander Вона його любила, тому не може бути об'єктивною.
=============
Нацполіція отримала інформацію щодо можливих замовників убивства Шеремета
Дані були отримані завдяки Службі зовнішньої розвідки.

Інформація одержана за допомогою Служби зовнішньої розвідки України, документи та аудіо були зроблені по 2012 рік. Вони становлять інтерес з точки зору встановлення замовників злочину, повідомили у пресслужбі Національної поліції.
"Фрагменти інформації, яка є в розпорядженні слідства Нацполіції, опубліковані в мережі Інтернет. На оприлюднених записах невстановлені особи обговорюють питання вбивства журналіста Павла Шеремета. Зокрема, наголошувалося на варіанті отруєння із використанням токсичних речовин, а також підрив. На даний момент слідство Нацполіції отримало дозвіл на проведення слідчих дій в одній з європейських країн. Крім того, особу-розпорядника переданої інформації запросили для проведення необхідних слідчих дій", – повідомили правоохоронці.
Представники поліції просять усіх, кому відома інформація про замовлення убивства Павла Шеремета, звертатися до правоохоронців.
Нагадаємо, що сьогодні "Українська правда" та EUobserver оприлюднили аудіозапис, на якому обговорювали убивство Шеремета та інших опозиціонерів до режиму Олександра Лукашенка.
Запис нібито був зроблений у кабінеті ексголови КДБ Білорусі.
"Ми повинні попрацювати над Шереметом, який є великим головним болем... Ми закладемо (бомбу, – ред.) і так далі, і цього чортового щура рознесе на чортові шматки - ноги в одну сторону, руки - в іншу. Якщо ж все буде як з природних причин, то люди не зрозуміють сигнал... Президент (Лукашенко - ред.) чекає цих операцій", – цитує слова Зайцева EUobserver.
https://lb.ua/society/2021/01/04/474499_natspolitsiya_otrimala_informatsiyu_shchodo.html
=============
ну и чтоб 2 раза не вставать:
----
Вахтанг Кіпіані
Є такий персонаж Марк Солонін - авіаційний інженер з Самари, який став автором книг і публікацій про Другу світову. Багато хто його оцінки вважає адекватними. Полюбуйтесь 😉 Виявляється, ми живемо в "ранне-феодальной местечковой" і далі по тексту. Ну, тут є прикол - сам Солонін, наскільки знаю, покинув свою історіческую родіну і працює(-вав?) десь під Києвом. Очевидно, у феодалізму є якісь переваги перед Російською Федерацією.- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2737329.html.
Tags: беларусь, беспредел, история, конспирология, менты, рассея, сбу, траур, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments