Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Міфи 8-11. Та різне

Борис Беспалий
Міф одинадцятий. Що поліція охороняє правопорядок. Насправді, насамперед, вона охороняє начальство. Звідси й оцінка її керівництва.

Міф десятий. Що холодна війна Росії з Заходом припинялась. Насправді, то Захід припинив її на грані 1980-1990-х, а Росія не спиняла ніколи. Хіба що задля політесу, та щоб надурити, тимчасово пригальмувала її експорт, залишаючи для внутрішнього вжитку.

Міф дев’ятий. Що Росія нападає задля захисту російськомовного населення. Насправді, Росія нападає на всіх сусідів у міру їх слабини: де є російськомовні, де їх немає, і, навіть, де не те що російської мови, а й самої росії не чули — в гірських аулах, пустельних кишлаках, тундрових юртах.

Міф восьмий. Що з Путіним, російською Федерацією можна домовитись про деокупацію. Насправді, російська національна ідея-фікс: загарбання прилеглих територій з наступною русифікацією, виключає добровільне повернення загарбаного. Ні з Путіним, ні з Росією після Путіна, домовитись про це неможливо: бо це не Путін такий – це Росія така. Росія – це 100 мільйонів путіних.
====
Volodymyr Boiko
Друзі, ніхто не знає, у якому процесуальному статусі нині перебуває засуджений у 2013 році за хабарництво інвалід другої групи в зв’язку з психічним захворюванням Ілля Кива? Третього квітня 2020 року начальник департаменту Офісу генпрокурора Олександр Панов зачитав Киві підозру, оскільки народний хабарник… перепрошую, народний обранець набив писок відвідувачу ресторану. Але досі немає не тільки вироку – навіть не обраний запобіжний захід. Невже Венедіктова й цю справу продала?
====

Valentyn Luchenko
Шоу фріків. Доповнення до галереї Ломброзо
==== Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2737816.html.
Tags: коллективное х%№ло, медведчук, менты, порошенко, прдоны, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments