Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

До статистики

Valentyn Luchenko
Розповісти про поховання небіжчиків, яким поставили діагноз "помер від ковіду19"?
Тоді випийте брому.
В морзі труп вкладають у пластиковий мішок. Потім в труну. На небіжчика в мішку кладуть поховальну одежу, яку родичі передають через санітара. Труну закривають наглухо і в такому вигляді везуть на цвинтар.
Пишні поховання у відкритій труні а la Kernes простим смертним не світить. Бо пландемія.
=====
Valentyn Luchenko
Жоден притомний психодіагност не використовує тест з валідність 60%. Що вони тестують ПЦР тестами з валідністю 60%?
---
Olena Ivanivna Mishchenko
Ну ми це в родині перевірили. У Словаччині донька хворіла разом з чоловіком, з ідентичними симптомами і станом, вона позитивна, він - ні. У Києві син захворів, тест позитивний, вагітна невістка здала разом з ним, - негативний, але захворіла менше ніж за дві доби. Оце такі тести.
=====
Valentyn Luchenko
В моїй родині сім осіб інфікувалися коронавірусом. Лише одна робила тест. В лікарні не лікувався жоден. Перебіг хвороби у всіх був різний. Від легкого до важкого з пневмоніями. До чого це я? До статистики. Лише одна особа з моєї родини потрапила до статистики. І таких родин дуже багато.
---
Олена Пархуня
У нас такое же. Муж делал - он не верил до последнего... Хотя все понятно, но пошёл за 1800 грн убедился. В семье 2 врача (один работает с ковидными). Тест не лечит, зачем на него время тратить?
--
Андрій Мирохович
обратно – якщо тест лише один, то звідки дані про сім осіб?
--
Valentyn Luchenko
Андрій Мирохович клінічна картина. Раніше ГРВЗ ніхто не тестував. Та і зараз це чистої води профанація. 60% валідності це ні про що
--
Андрій Мирохович
Valentyn Luchenko он таке – якраз власне що. профанація, а не тестування. підвищена температура – ось тобі антибіотик, і не відсвічуй, посиди дома.
--
Tania Iaroshenko
В родині моєї сестри ( в Дніпрі) перехворіли всі четверо дорослих, з втратою запаху та смаку, з температурою, ломотою, кашлем, всі ознаки ковіду. Однак ні один з тестів, ні в кого не показав позитивний результат. От вам і статистика і от вам і якість тестів...
---
Oleksandr Ruzhanskyi
Одне питання. Чи всі хворіли саме на корону? Бо я маю дуже великі сумніви. Грип взагалі зник з хвороб. І всі думають, що в них саме ковідька. Але цього бути не може.
--
Valentyn Luchenko
Oleksandr Ruzhanskyi у мене всі
--
Oleksandr Ruzhanskyi
Valentyn Luchenko Чому така впевненість?
--
Андрій Котлярчук
Oleksandr Ruzhanskyi Родину коронавірусів відкрили у 1966. З них, які можуть вбити людину описали 160 видів. Далі у вчених закінчились гроші. Існує коронавірус сотні мільйонів років. І кожного року вбиває людей на протязі всієї історії людства. Можливо, остання версія підправлена людиною. Але статистика стверджує. що смертельної пандемії тупо не має. Порівняйте кількість померлих за останні роки. Все в межах погрішності. За той рік навіть менше.
---
Віктор Леві
І саме тому Ви твердите, що ніякої пандемії нема. Коли насправді, якщо екстраполювати Ваш особистий досвід, її масштаби в 7 разів більші офіційних.
--
Valentyn Luchenko
Віктор Леві звісно немає. Для пандемії існують чіткі критерії. В Україні жодного разу не перейдено епідемічний поріг. За півтора року з моменту появи цього вірусу, кількість хворих не була вищою за цей поріг

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2739695.html.
Tags: дебіли, карантин, мировое правительство
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments