Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

національних героїв треба шанувати, щоб там не казали

Dmytro Shutaiev
Як цікаво все ж таки виходить. Представники держави Ізраїль традиційно виказують свій негатив стосовно святкування Дня народження Степана Бандери і взагалі рідко уникають можливості нагородити якимись негативними епітетами того чи іншого борця за Українську Справу. А що ж робили єврейські повстанці, поки Бандера сидів у в'язниці?
Самі ж ізраїльтяни в 30-40х роках минулого століття робили зі своїми ворогами таке, що вбивство ОУНівцями організатора пацифікації Галичини Перацького навіть і поруч не стояло.
Найвідоміший теракт, який вчинила єврейська підпільна організація "Іргун" - підрив готелю "Цар Давид" в 1946 році, де була розташована штаб-квартира британської адміністрації в Палестині. Під час цієї атаки було вбито 91 людина. Керівник організації "Іргун", яка вчинила цей теракт - Менахім Бегін після завершення своєї повстанської діяльності став прем'єр-міністром Ізраїлю, а згодом отримав Нобелівську премію миру.
Як не парадоксально, організації "Іргун" симпатизували у фашистській Італії, бо бачили у сионізмі Володимира Жаботинського багато спільного з фашизмом Беніто Муссоліні. Один з засновників Ізраїлю Давид Бен-Гуріон в політичних суперечках порівнював Володимира Жаботинського з Адольфом Гітлером, а Муссоліні називав Жаботинського "єврейським фашистом".
Виходить, що поки одні британці відкривали двері концтаборів і звільняли євреїв, інші піддані англійської корони гинули від куль і вибухівок єврейських повстанців, які виборювалю собі державність. І Жаботинський (між іншим народився в Одесі), і Бен-Гуріон, і Бегін це безумовно герої єврейського народу. Навіть попри те, що задля благ свого народу вони не гребували терактами і радикальними кроками. Хто знає, якби чеченським повстанцям вдалося виграти війну, то Джохар Дудаєв або Шаміль Басаєв теж отримали б якусь Нобелівську премію миру і ніхто б в світі не називав їх терористами і злочинцями.
Переможців не судять, як ви знаєте. А національних героїв треба шанувати, щоб там не казали симпатики єврейського світу або, прости господи, рускава міра.


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2740630.html.
Tags: израиль, история, коллективное х%№ло, провокація, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments