Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Коронавірус призводить до цікавих форм міжкланової боротьби в Криму

Borys Babin
Коронавірус призводить до цікавих форм міжкланової боротьби в Криму.
Прикладом сьогодні в Євпаторії "дільничний" зловив у крамниці місцеву панянку, за те, що на її малій дитині не було маски.
На мати миттево склали протокола "за опір співробітнику поліції", що передбачає "адмінарешт".
Здавалося б дрібничка, гримаси окупаційного "правопорядку", але.
"Порушниця" є "за дивним збігом обставин" особою, на яку в 2019 році поспіхом переписали приміські землі колись багатої агрофірми "Мойнаки".
Але звісно вже не усі угіддя, а ті, що вціліли після "успішного розподілу" на забудову із арештованим "ФСБ" та "засудженим" "залізним мером" Євпаторії Філоновим.
Але якщо наразі за відсутність маски на дитині "порушниця" піде на Хрешення відпочити "на підвал", то може вона "згадає щось нове" не лише стосовно колишнього "мера", але й про "голову" сміжного села Уютне Олену Осадчу, з якою також успішно "освоювали" землі агрофірми.
Нагадаю що ця пані Осадча, у свою чергу, є рідною сестрою пані Поклонської, яку спочатку пристроїли "освоювати бюджет" "Чорноморнафтогазу", а після низки скандалів перевели "очолювати" згадане приморське село, де прошло дитинство родини Поклонських.
Додатковий трагікомізм у цій ситуації в тому, що днями тамтешніх дітей зганяли масовкою на чергове "побідобісся", без масок. Там звісно ніхто нікого не "штрафував"
Що ж подивимося, чи викупить багата родина (свекр оперує молокозаводом) "порушницю" з "поліцейського підвалу" та чим це все скінчиться...


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2746192.html.
Tags: беспредел, діти, карантин, коллективное х%№ло, крим, менты, подонки, рассея, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments