Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Про БЕЗНАДІЙНУ ЗМІНУ ПОКОЛІНЬ

Alexandr Kochetkov
Мене часом називають романтиком. Тому що я прагну сподіватися на краще доти, поки дійсність не перекреслює ці надії (при аналітичності мислення розчарування відбувається швидко).
Так ось, коли в Україні почався період дикого накопичення капіталу, я почав сподіватися на дітей цих нуворишів, яких вони відправляли вчитися до Європи в різні закриті пансіони. Був шанс, що ці діти вберуть західні норми, в тому числі, і ділову мораль, і коли повернуться в Україну, забезпечать нову якість і бізнесу, і політиці.
Друга частина моїх сподівань пов'язувалася з закладами подібними Києво-Могилянці. Там вчили цивілізованого підходу, намагалися виховувати служінню країні. Знову ж складалося певне братство випускників, щось схоже на «Лігу плюща» в українському виконанні.
Туди ж примикали різноманітні грантові програми, покликані пробудити громадську активність і заодно виховати діяльних агентів цивілізованого способу життя, де закон понад усе і один для всіх, а репутація - найдорожче, що у тебе є, і тому не продається.
Всі ці надії вщент розбилися об «молоду команду Черновецького»: її члени були освіченими, грамотними, з володінням мовами, зі знанням західного бізнесу. Але вони виявилися заточені на чисте мародерство і грабіж, при цьому всі їхні західні знання і вміння були використані саме для найнахабніших і найвідвертіших злодійських схем. А життєва мораль полягала в тому, що купується і продається все, правосуддя, в першу чергу. І те, що відбулося з «молодою командою» після приходу Януковича, на жаль, підтвердило цей підхід.
Аналогічно більшість випускників Могилянки і учасників грантових програм виявилися цинічними пристосуванцями. Не цивілізаційна доля країни, а виключно своє власне благополуччя турбує їх всерйоз. Їх вчили, що можна піти на багато що, щоб піднятися наверх і зверху почати будувати щасливу успішну Україну. Виявилося, що ці персонажі засвоїли тільки першу частину максими: «піднятися наверх за всяку ціну».
Зрозуміло, що ці люди стали основою того, що нині називається «активістами транснаціональних компаній» або «соросятами».
В результаті зміни політичних поколінь ми маємо нагорі численних коболєвих, вітренок, заліщуків, підласих і їм подібних. А з ними в України майбутнього немає.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2749249.html.
Tags: вакарчук, зеленский, история, космос, прдоны, рейдеры, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments