Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Орієнтовна оцінка ефективності вакцини проти розвитку симптомів covid-19 далеко нижче 50%


Захар Мілютін
На сайті авторитетного Британського медичного журналу (The BMJ) статтею, що привернула найбільше уваги читачів зараз значиться датована 4 січня 2021 публікація асоційованого редактора журналу Peter Doshi, яка ставить під серйозний сумнів заявлену ефективність вакцин від Pfizer та Moderna.
Цитую:
"Pfizer повідомив про 170 випадків підтверджених ПЛР ковід-19, розподілених на 8 та 162 між групами вакцини та плацебо.
Але ці цифри є "карликовими" порівняно з хворобою під назвою "підозра на ковід-19" - із симптомами ковід-19, але без підтвердження ПЛР.
Згідно з доповіддю FDA щодо вакцини Pfizer, в дослідженні було зареєстровано 3410 випадків підозр. 1594 - серед вакцинованих та 1816 у групі плацебо.
Маючи у 20 разів більше підозр, ніж підтверджених випадків, цю категорію захворювання не можна ігнорувати просто тому, що не було позитивних результатів тесту ПЛР...
Орієнтовна оцінка ефективності вакцини проти розвитку симптомів covid-19, з позитивним результатом тесту ПЛР або без нього, буде відносним зниженням ризику на 19% - далеко нижче 50% встановленого регуляторами необхідного для дозволу порогу ефективності.
Навіть після усунення випадків, що мали місце протягом 7 днів після вакцинації (409 на вакцині Pfizer проти 287 на плацебо), яка повинна включати більшість симптомів через короткочасну реактогенність вакцини, ефективність вакцини залишається низькою: 29%.
Якби багато або більшість із цих підозрюваних випадків були у людей, в яких був хибно негативний результат тесту ПЛР, це різко зменшило б ефективність вакцини. Але враховуючи, що грипоподібні захворювання завжди мали безліч причин - риновіруси, віруси грипу, інші коронавіруси, аденовіруси, респіраторно-синцитіальний вірус тощо - деякі чи багато підозр на випадки covid-19 можуть бути пов’язані з іншим збудником.
Але чому етіологія повинна мати значення?
Якщо ті, хто мав «підозру на covid-19», мали по суті той самий клінічний перебіг, що і підтверджений covid-19, то «підозрюваний плюс підтверджений ковід-19» є більш клінічно значущою кінцевою точкою, ніж просто підтверджений ковід-19.
Навіть якщо підтверджений ковід-19 в середньому важчий, ніж підозрюваний Covid-19, ми все одно повинні мати на увазі, що на кінець дня не середня клінічна важкість має значення, а частота важких захворювань що впливає на кількість госпіталізацій.
Маючи в 20 разів більше підозр, ніж підтверджених випадків ковід-19, і випробування, що не призначені для оцінки того, чи можуть вакцини перервати вірусну передачу,
аналіз важкої хвороби незалежно від етіологічного агента - а саме, частоти госпіталізацій, випадків інтенсивної терапії та смертності серед учасників випробувань - здається виправданим,
і це єдиний спосіб оцінити справжню здатність вакцин подолати пандемію.
Існує очевидна потреба у даних, щоб відповісти на ці запитання, але у звіті Pfizer на 92 сторінках не згадувалось 3410 випадків "підозр на covid-19".
Також про них не було вказано в публікації у “New England Journal of Medicine”.
Як і в жодному з повідомлень про вакцину Модерни.
Єдине джерело, яке, повідомляло про це - огляд FDA щодо вакцини Pfizer...
Ще однією причиною, чому нам потрібні додаткові дані, є аналіз незрозумілих деталей, що містяться в таблиці огляду FDA щодо вакцини Pfizer:
371 особа, виключена з аналізу ефективності, за „важливі відхилення протоколу на 7 добу після другої дози 2.
Що викликає занепокоєння, так це дисбаланс між рандомізованими групами у кількості цих виключених осіб: 311 із групи вакцин проти 60 виключених з групи плацебо."
Там ще багато цікавого.
Дуже раджу прочитати цю публікацію повністю і ніколи не вірити офіційним цифрам "ефективності" або твердженням про безпеку від багаторазово засуджених за обман споживачів та держрегуляторів фарма-шахраїв та фінансово-залежних від них бюрократів чи піарників.
https://bit.ly/38uT7Bo

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2750631.html.
Tags: карантин, мировое правительство, подонки, щеплення
Subscribe

 • ... йшов восьмий рік війни з Росією.

  Diana Makarova Поїхали якось два дембеля по гриби. Ну, слово за слово, рулять по лісовій дорозі, ну, трохи заблукали, там повернули, тут…

 • Diana Makarova · СКОТНИЙ ДВІР

  14 вересня о 23:31 Отара. Це називається - отара. Це коли багато овець, але попереду обов'язково - що, думаєте, баран? А от і ні. Баран ідіот, він…

 • Гонгадзе...

  Євгенія Закревська 17 вересня 2020 р. · Літо 2000 року, коли за Гонгадзе вже їздила ментівська наружка, а в АП голоси схожі на... осіб, чиї імена не…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments