Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ЄСПЛ визначиться щодо наявності або відсутності в діях РФ у Криму адміністративної практики...

Borys Babin
Європейський суд з прав людини 14 січня 2021 року о 10 годині за Страсбургом заявить свою позицію щодо прийнятності заяв України проти РФ 2014 та 2015 років про порушення прав людини в окупованому Криму.
ЄСПЛ визначиться щодо наявності або відсутності в діях РФ у Криму адміністративної практики з порушень Росією прав на життя, на відсутність катування, жорстокого поводження, дискримінації, прав на справедливий суд, на освіту, на майно, на свободу переміщення, на приватне життя, свобод слова, релігії та зібрань.
Щодо тих протиправних діянь, де ЄСПЛ визнає адмінпрактику РФ у порушенні прав людини далі виграш справи майже гарантоване.
Щодо тих, де практиці не визнає - заяву відхилять як неприйнятну.
Звісно ЄСПЛ може визначити наявність (відсутність) у діях РФ у Криму адміністративної практики щодо певної частини заявлених Україною порушень.
Прогнозувати щось не буду.
Але 14 січня точно стає ключовим днем у вимірі міжнародної оцінки окупації Криму
У прес-релізі ЄСПЛ вказане, що наразі щодо подій в Криму, на Сході України та в Азовському морі перебуває сім тисяч індивідуальних заяв.
Залежно від рішення ЄСПЛ 14 січня їх перспективи можуть далі стати різними, але однозначно їх розгляд з наступного тижня істотно пришвидшиться.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2751424.html.
Tags: европа, крим, рассея, санкції
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments