Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У нових дослідженнях експертами "АРК" з'ясовано низку характерних тенденцій окупованого півострова

Borys Babin
У нових дослідженнях експертами "АРК" з'ясовано низку характерних тенденцій окупованого півострова.
1. У аграрній політиці окупантів триває "освоєння федеральних коштів" "програм підтримки галузі". Водночас розмір цих "інвестицій" у 2021 році істотно знижене, а ефект від вкладень є завідомо для "укладачів програм" практично ніяким. Він впливає не на саму галузь, а хіба що на добробут її "керманичів". За кращими радяськими традиціями "кримський уряд" малює фейкові "зростання надоїв" у відсотках ...до найбільш неврожайного року окупації та женеться за смішним для галузі рівнем рентабельності, як за недосяжним ідеалом. І це стосуєтсья рослинництва, тих самих зернових, що сьогодні є кримським валютно-пропагандистсьским експортом.
2. Щодо водної кризи доведене новий її фактор, а саме системну корупцію та розкрадання коштів в роки окупації у сфері водопроводних мереж Південного берегу Криму. Вказано на специфічні персоналії "керманичів" галузі, завезених росіянами з Кубані, Волгограду та Східної Прусії. Доведене, що за таких умов та механізмів колапс системи водогонів був невідворотнім, незалежно від рівня опадів. Характерно, що першими ці "чорні водні схеми" у Криму спробували перед окупацією розгорнути донецькі управлінці від сумнозвісного макіївського прем'єра АРК "Біти".
3. Доведене зумовлений недбалістю та варварським будівництвом окупантів новий фактор ризику для Південного берегу Криму а саме - ймовірність техногенної катастрофи через масштабні зсуви. На прикладі паніки окупантів через повазчорашній несильний землетрус в Ялті доводиться розуміння російським керівництвом справжнього стану справ.
У перших трьої коментарях ці матеріали, а для тих, хто перечитає їх уважно, в якості бонуса-пахсалки буде інсайд про прихований кримський актив одної бородатої бабушки, яка дуже полюбляє котлети.

https://arc.construction/9155?lang=uk
https://arc.construction/9153?lang=uk
https://arc.construction/9192?lang=uk


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2755125.html.
Tags: анализ, коллективное х%№ло, крим, прдоны, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment