Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Место встречи изменить нельзя

Огляд новин за 15.11
Микола Янович Дапашліви не має особливого бажання спілкуватися з «чорнобильцями» та афганцями, які захопили місцеве відділення Пенсійного фонду у Донецьку. Це цілком зрозуміло: приїдуть знімальні групи телеканалів, почнуть знімати... І вийде не традиційний одобрямс, а якийсь трешняк. Тому що «чорнобильці» не для того вимагали зустрічі з Азаровим, щоб подякувати йому за покращення життя вже сьогодні.
Крім того, хто такі ці «чорнобильці»? Та ніхто, пил на лакованих черевиках з крокодилячої шкіри Миколи Яновича. І оце він, прем’єр-міністр, має їхати домовлятися з якимись бомжами? Та ні в жисть.

Тим більше, що це не десь там на Западенщині, а в самому Донецьку. Вже одне це – дуже стрьомно. А ще ж можна і по хлєбалу ненароком вихопити. А так голодують – ну той добре. Швидше вимруть, і не треба буде відривати шматок від ненаситного рота наших лідєрів, щоб прогодувати цих маргіналів.

І при цьому абсолютно не ясно – що їм казати? Знову обіцяти, як це робив Тигіпко на переговорах з афганцями? Так не повірять же, бо якщо Тигіпко збрехав, то Азарову – сам бог велів.

Тому Микола Янович переклав почесний обов’язок заспокоювати обурений плебс на інших: «У Донецьку є ті відповідальні керівники, які ведуть діалог з людьми, у них достатньо повноважень, щоб розмовляти».

У цій на перший погляд невинній фразі криється прихована погроза, особливо – з урахуванням того, що переговорами з «чорнобильцями» займаються мєнти і прокуратура. Вміння представників цих правоохєрєнних структур вести переговори – усім відомо. Вони вже почали погрожувати голодуючим кримінальною відповідальністю за захоплення державних установ. І якщо досі їх і не запакували – то тільки тому, що стількох людей арештувати без шуму і галасу не вийде. А це ж рідний Донецьк. Електорат може не зрозуміти, як це: «Донбас сваїх нє бросаєт», а тільки арештовує?

А між тим сьогодні «чорнобильці» захопили місцеве відділення Пенсійного фонду і у Харкові. До них Микола Янович, я підозрюю, теж не поїде. Ну, нічого. Ще місяць-два – і такими темпами увесь Пенсійний фонд перейде під контроль народних мас. А далі – пошта, телеграф, вокзали... І далі по накатаній схемі.

Це все, звісно, із розряду фантастики. Але вода камінь точить. Ось днями наші любі лідєри підпишуть з «Газпромом» нову газову угоду, де ціна на газ буде, як кажуть, 220-230 доларів. І одразу ж почнуть хвалитися покращенням життя вже сьогодні. Але, як завжди, забудуть згадати про дві важиві речі: 1. Що саме Україна подарує Росії в обмін на зниження ціни? 2. Чому при зниженні вартості оптової закупівлі газу вдвічі ціни для побутових споживачів залишаться незмінними? А вони таки залишаться. Просто тому, що цього хоче МВФ.

І, може, від такого покращення і справді наступним об’єктом атаки незадоволених стануть державні установи. Наприклад, Кабмін. Або парламент чи Адміністрація президента. Ну, хоча б Межигір’я...

Автор: Володимир Йадороб

Tags: инфопорн, пенсійна "реформа", прдоны, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments