Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сім років тому ще був шанс запустити процес перезавантаження держави

Константин Ильченко
Сім років тому ще був шанс запустити процес перезавантаження держави. Люди скандували: План дій! Трійка «лідерів» не знала, що робити, бо вони відчували, що будь-які антисистемні дії вдарять по них.
Неформальний всеукраїнський страйком, який я тоді мав честь очолювати, 22.01.14р. запропонував план дій від якого «лідери» захиталися. Між їхньою охороною і нашими представниками в Домі профспілок, з цього приводу відбулася бійка.
Коли я говорив з Ярошем і пропонував ПС долучитися до реалізації плану, зрозумів що йому це взагалі не потрібне. Пам’ятаю, тоді ще подумав: мабуть, у хлопа інше завдання.
Коротко цитую цей план:
«Нашою практичною програмою дій є жорсткий, але цілком легітимний і логічний спосіб, який містить:
1. Одночасне відсторонення всіх органів влади – Президента, парламенту, уряду.
2. Формування тимчасової Установчої ради з представників позапарламентських партій, громадських та профспілкових організацій, яка має сформувати Перехідний уряд.
3. Негайний запуск процесів економічної та політичної люстрації влади, з притягненням до відповідальності осіб, які скоїли злочини проти народу.
4. Скликання Перехідним урядом Конституційних зборів, з частковими законодавчими повноваженнями.
Завдання Конституційних зборів полягає в прийняті справедливих системоутворюючих законів, таких як: «Про територіальні громади»; «Про Виборче законодавство»; «Про опозицію» та ін., які в обов’язковому порядку включатимуть до себе прості та зрозумілі норми контролю над владою, а саме: відкликання і відповідальність депутатів усіх рівнів, а також у внесені змін до чинної Конституції або підготовка проекту нової Конституції України с подальшим всенародним обговоренням.
Після прийняття на Конституційних зборах справедливих системоутворюючих законів і створення Перехідним урядом територіальних громад, формуються територіальні виборчі комісії (на професійній основі, без партійних квот, з-поміж жителів громад) після чого проводяться дійсно справедливі вибори до органів законодавчої влади і вибори Президента України. Громадяни, які в останні 15 років брали участь в управлінні державою, були депутатами всіх рівнів, уражаються в праві бути обраними на період 10 років».
Саме в ті часи Яценюк вкрав ідею перезавантаження держави та почав волати зі сцени про перезавантаження влади, повністю спаплюживши ідею революції.
Майже всі координаційні ради Майдану, на чолі з майбутніми нардепами і міністрами, обслуговували інтереси «лідерів». Вони знали заради чого мерзнуть на Майдані – заради влади!
А от за що вмирали на барикадах Майдану українці на це питання відповіді нема і досі.
Нездатність суспільства розпізнати де біле, а де чорне привело нас в сьогоднішній день.
На черзі нові випробування, якщо і зараз ми повіримо ярошам, порохам, парубіям, юлям, сєням, медведчукам, зелененським та іншим пройдисвітам – Україна вмре.
Нам потрібні лідери не з партійних списків, які стали лідерами, тому що так сказав телевізор. Нам потрібні лідери яких ми видавимо з себе, за яких будемо битися, яких приведемо до влади.
То давайте, брати, вже вчитися на своїх помилках, бо ігнорування їх коштує дуже дорого, за помилки ми платимо своєю кров’ю.


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2770002.html.
Tags: история, кличко, майдан, медведчук, порошенко, україна, яценюк
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments