Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Прислухайтесь, коли волають волонтери. Вони довго мовчать

Diana Makarova
30 хв. ·
ПРО МІСТО З ПЛАСТИЛІНУ
Була колись пісенька про місто, яке ніколи не знало дощів. А саме це місто було зробленим з пластиліну.
І ось у тому пластиліновому містечку з'явився одного разу продавець парасольок. Яких тільки парасольок він не пропонував містянам, але марно - всі відмахувались, ніхто не звертав уваги на парасольки. Та й для чого ж? Дощу немає і зроду не було.
А потім сталось те, що й мало статись - у місті пішов дощ. І всі громадяни кинулись шукати продавця парасольок з його товаром. Та марно шукали. Зник продавець, наче його і не було.
Іноді наші волонтерські заклики, крики про звичне загнивання тієї чи іншої армійської галузі нагадують мені ту стару пісню.
- Панове, подумаймо про парасольку! - кричать волонтери.
- Парасолька може стати у нагоді! Адже дощ обов'язково буде! - волаємо ми.
- Та дощ вже був, ба більше, була буря. І ми були не готовими. То чи ж можемо собі дозволити собі бути неготовими перед черговою бурею? А вона обов'язково станеться! - надриваються волонтери.
Але люди відмахуються, теж звично - навіщо, мовляв? Мовляв, усе ж працює й так.
Я пам'ятаю, як у 2014-му році будувалась заново армійська медична система фронта. Розвалена вщент роками розкрадання армії, система. Йшли бої, система будувалась практично "на колінці", і були сподівання на те, що ось вона, нова фронтова медицина, нарешті з'явилась.
Я читаю коменти під постом Наталья Воронкова - і навіть там, де збираються, здавалося б, люди, які розуміють суть процесів - панує звична констатація. Ну, так, ми знаємо, що валиться й без того нетривка медична споруда. Ну, так, ми розуміємо все про корупційну складову діянь генерал-майора від медицини Ігоря Хоменка. Ми також розуміємо про покровительство цієї ж корупційної складової НачГенШтабу генерала-полковника Руслана Хомчака.
Ну, ой.
Ну, що ж ми можемо зробити?
Слухайте, питання навіть не в них. Тут питання в системі.
Доки не буде розвалена звична, напіврадянська побудова нашої армії - доти й буде процвітати корупція, доти й будуть наживатись на фронтах наші генерали. Бо всі вони живуть наче у місті, зробленому з пластиліну. Місті, над яким ніколи не буває дощів.
І навіть дощ, ба навіть шалена буря 2014-2015 років нічому не навчив цей генералітет. Або навпаки - якраз і навчив. Бо відомо ж - наживатись на армії вигідно. А наживатись на армії, яка перебуває в стані війни - це ще смачніше.
Ну, ок, грець з ними, з генералами. А ми? Нас що, теж роки війни нічому не навчили?
Зверніть увагу на пост Воронкової. Вона щойно провела чергові два тижні моніторингу медицини на фронті. Я з певністю вам заявляю - оте все, що вона написала, лише верхівка айсберга. Про те, як валиться збудована похапцем парасоля фронтової медицини, Наталя ще й мовчить.
Щоб не лякати вас занадто.
Наталчин пост - він що, відкрите звернення до Президента?
Та ні. Ми вже за сім років війни стільки написали відкритих зверненть до президентів та очільників різних інстанцій, що напевно знаємо - ніхто з них ці відкриті звернення не читає.
Цей пост для нас у першу чергу, для вас - бо я й так знаю дірки нашої армії.
Незатикнуті дірки.
Дірки, над якими звели хіба що парасольку - але з найближчою бурею й грозою ту парасольку змете, ми й не помітимо, як.
А буря буде, і буде дощ. І тоді дай боже, щоб згадали про волонтерські крики, дай боже, щоб сказали:
- А вони ж попереджали...
Прислухайтесь, коли волають волонтери. Вони довго мовчать. Але коли вже починають розповідати - стає страшно.
Наталья Воронкова
... "Справедливість бути чи не бути?
Фронт. Два тижні перед Новим роком. Два тижні зараз наприкінці січня. Зруйновано всю систему лікувально-евакуційного забезпечення військової медицини.
Знищено всього за 2 роки всі досягнення військової медицини. Так, я маю право це говорити - тому що будувала її разом з військовими медиками з 2014 року з нуля. Це безцінний досвід війни, дуже кривавий досвід.
Нещодавно вся країна була вражена гучними скандалами в Командуванні медичних сил ЗСУ, які доводять на прикладах безлад в КМС під керівництвом генерала Хоменка.
1. Скандал з невакцінацією наших миротворців https://www.unian.ua/health/worldnews/10630596-z-yavilasya-informaciya-pro-vidpravku-soten-nevakcinovanih-ukrajinskih-mirotvorciv-v-epicentr-spalahu-zhahlivih-hvorob-u-mou-vidpovili.html
...
2. Скандал з «китайським ковідним» договором між КМС та продавцем роутерів - дякуємо за розслідування Радіо Свобода «Схеми: корупція в деталях» https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-minoborony-kytay/30561618.html
3. Скандал з мільйонним відкатом при закупівлі захисних масок КМС за участю Фурдика безпосереднього підлеглого Хоменко - дякуємо СБУ за розкриття злочину. https://www.facebook.com/1536845479878785/posts/2786282171601770/?d=n
4. Скандал в КМС з закупівлею недоукомплектованих ШВЛ, які замість рятувати життя досі не введені в експлуатацію (7 місяців)!!!, але гроші за них вже перерахували і на платіжках стоїть підпис саме Хоменко. Дякуємо Тарас Тополя за правду. https://www.facebook.com/100002092491392/posts/3527977470615301/?d=n
Хоменко як керівник Командування медичних сил ЗСУ перший повинен був нести відповідальність за ці корупційні скандали!
І здавалось, що якщо навіть Президент в курсі всіх цих скандалів - то така людина як Хоменко не повинна залишитись на своїй посаді, але його всього лиш вивели в розпорядження Міністра оборони в кінці жовтня.
Тобто вся країна спостерігає корупцію в найвищому ешелоні ЗСУ - і нічого після цього не відбувається...
Зараз вже кінець січня - ще і досі даний офіцер не те що не звільнений зі складу ЗСУ, а негласно продовжує контролювати всю медичну сферу нашої армії, отримуючи при цьому повну зарплатню без будь-якої відповідальності...
А тепер саме цікаве - Хоменко подає в суд на Міністра оборони!!!
ЩО ТАК МОЖНА БУЛО???
Тобто не спочатку рапорт і звільнення, а якщо не згоден - позов в суд, а ось так наплювавши на закон, думку Президента і взагалі на всіх - тупо йти напролом, щоб повернутись на «хлібне місце».
Чому ж Хоменко настільки впевнений у своїй безкарності? Він впевнено всюди розказує, що з понеділка 1 лютого він повертається в КМС - «наводити порядки»...
Про дружбу Хомчака і Хоменка писали вже багато. Більш того, його покровитель і друг Хоменка командувач ЗСУ Хомчак не збирається його звільняти, про що прямо заявляє в генеральному штабі.
Крім того, сам Хомчак теж «влучно» відзначився скандалами по своїх квартирах, майже знищенням підрозділу Аеророзвідки й взагалі порушення субординації в роботі з МОУ та невиконання наказів стало візитною карткою самого Хомчака та ГШ за останній час під його керівництвом.
І на останок - справжні друзі все завжди роблять разом - тому Хомчак теж подає позови до суду на Міністерство оборони...
Що це відчайдушна хоробрість чи безпідставне нахабство?!
Я звертаюсь саме до найвищого керівництва нашої країни - Пане Президент - таким людям як Хоменко і Хомчак не місце в Українській армії!!!
Я хотіла б звернутись до очільника нашої держави з констатацією факту, що до ваших побажань ніхто не дослухався - їх просто проігнорували..." ...
https://www.facebook.com/nata.voronkova/posts/3659815370739799
=====
Ярослав Вішталюк
А що їм... Вони вже пережили дві революції і війну та не понесли жодного покарання - все замітається під килим, при цьому щоразу знаходиться ціла купа народу, яка буде доводити, що це правильно.
Тож вони у нас логічно нелякані і нічого не бояться.
===
Евгений Карпенко
волонтери співпрацюють з офіційними стукурами виключно в двох режимах:
1) оптимістичний " меня не слышат-это минус, но и не гонят-это плю-ю-ю-ю-с.."
2) песимістичний, тобто коли вже нарешті почули:
" йде тренування веслярів. На воді гребуть байдарки, на березі стоїть тренер і волає на всю горлянку: " перний номер, ти що , спиш, другий номер, в тебе рульовий взагалі є.." і тд..
в цей момент його сіпає за штани маленький хлопчик:"
дядьку, у вас в правій руці мегафон, чому ви кричите голосом?"
тренер хапає мегафон, направляє його в потилицю маленькому хлопчику, і не змінюючи гучності волає в мегафон" МАЛЬЧИК, ПОШЕЛ НАХЕР!!!!!"
---
Diana Makarova
Евгений Карпенко я розумію, про що ви, і я це знаю. Можливо, саме тому я і не співпрацюю з офіційними структурами і ніколи не співпрацювала.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2777073.html.
Tags: ато, зеленский, леді діана, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

 • Diana Makarova · Я розкажу вам про урок.

  Урок, який дали дві маленьких дівчинки майже шістидесятирічній жінці, що годиться їм в бабусі. ... дівчатка ці прийшли до Ф.О.Н.Д.у разом з батьками.…

 • Вірте абсолютно, країні так потрібна наша віра

  Diana Makarova Ми і самі не віримо ще достеменно у наші перемоги, правда? Надто жорстоким був удар, надто малими ми самі собі здавались порівняно з…

 • Andrii Klymenko · Важливе уточнення!

  Вчора багато ЗМІ опублікували повідомлення на тему "Росія продовжує експортувати нафту в ЄС через порти попри санкції". Це неправда. Ніяких санкцій…

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments