Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

про Тупицького

Stanislav Shevchuk
Фігуранти кримінальних справ щодо рейдерського захоплення КСУ намагаються уникнути кримінальної відповідальності за будь яку ціну. Я вже давав покази з цього приводу, та готовий надати їх ще раз.
Наприклад, щодо того, коли я знаходився у закордонному відрядженні у Мадриді, я начебто впливав на Суд. Нагла брехня, як і все інше. Я лише передав суддям свою позицію не розглядати питання щодо неконституційності Постанови ВРУ щодо пропозицій парламенту до РНБО запровадити санкції проти каналів 112 та Newsone, оскільки п’ять суддів відсутні, а питання є важливим. Тобто перенести на наступний тиждень, коли усі повернуться.
Мельник та Тупицький дуже активно виявляли бажання визнати цю постанову неконституційною, хоча як на мене це класичне політичне питання, та не підлягає розгляду у КС.
Можу надати додаткові коментарі щодо цих персонажів, але це вже буде розголошенням таємниці слідства.
Теж саме стосується питання перевороту у КС 14 травня 2019 року, до чого вони є причетними безпосередньо.
====
Stanislav Shevchuk
13 січня о 16:38 ·
Друзі, вибачаюсь, але знов про Тупицького.
Оскільки він сам себе відправив у відпустку 5 січня 2021 року, а Указ Президента Зеленського про відсторонення його від посади на 2 місяці датований 29 грудня 2020 року, підозрюваний Тупицький себе не вважає ані підозрюваним, ані відстороненним від посади. Тобто посадова особа Тупицький показує усій країні приклад, що чинні Укази Президента можна не виконувати.
Це однозначно перевищення повноважень, точніше Тупицький видає розпорядження вже не маючі на це повноважень, а тому нагальним залишається питання - яка це стаття КК України: 364 або 356?
====
Stanislav Shevchuk
12 січня о 23:48 ·
Пока судьям КСУ абсолютно все равно, что там (и самое главное кто) пишут на официальном сайте суда, этот сайт начал жить самостоятельной жизнью. То эвентуально сравнит Президента Зеленского с Гитлером (никто не обязан исполнять преступные приказы и распоряжения), то разместит ваучер турфирмы про отдых в Дубайях подозреваемого Тупицкого.
Гражданам Украины также интересно будет узнать, из последних сообщений на сайте, что гражданин Тупицкий получил 430 тысяч гривен от плательщиков налогов за декабрь на свой отдых, потому что работой это назвать сложно. За ноябрь-декабрь прошлого года Суд не принял ни одного решения.
Судя по всему, следующим сообщением будет информация о том, как Тупицкий встал на лыжи с очередным криминальным авторитетом и как они после приняли банные процедуры.
Вообщем какой то подозрительный сайт. Так общественную коммуникацию не наладить.
====
Stanislav Shevchuk
12 січня о 09:56 ·
Анонімні співробітники правового департаменту Секретаріату КСУ у своїх протиправних намаганнях врятувати підозрюваного Тупицького вже дописались на офіційному сайті КСУ до того, що Указ Президента про його відсторонення від посади суперечить статті 60 Конституції України, тому що «ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність».
Це вони що, закликають суддів КСУ та усіх посадових осіб держави не виконувати чинні Укази Президента?
Нагадаю, що стаття 60 ввійшла у тексти післявоєнних конституцій як реакція на злочини нацистського режиму щодо масового порушення прав людини та Голокост (кейс Айхмана).
Оберштурмбаннфюрер СС, Адольф Айхман, співробітник гестапо, завідувач відділу гестапо IV-B-4, відповідав за «остаточне вирішення єврейського питання». За підробленими документами переховувався у Аргентині, звідси був викрадений агентами Моссаду, та був засуджений до страти на підставі судового вироку в Ізраїлі. Цей судовий процес відобразила у своєму творі Ханна Арендт «Банальність зла».
На суді він казав, що не робив нічого протиправного, а як офіцер СС лише виконував накази та розпорядження свого керівництва та фюрера.
Суд не погодився з його аргументами і він був повішеним. До речі, це був єдиний випадок застосування смертної кари в Ізраїлі.
Саме тому міжнародні злочини геноциду не мають строку давності, а згідно зі статею 7 (2)ЄКПЛ заборона зворотньої дії не є перешкодою для судового розгляду, а також для покарання будь-якої особи за будь-яку дію чи бездіяльність, яка на час її вчинення становила кримінальне правопорушення відповідно до загальних принципів права, визнаних цивілізованими націями.
Тут ми можемо перейти до другого критерію формули Радбруха, але ані це, ані інше не відоме цим співробітникам Секретаріату КСУ.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2777377.html.
Tags: зеленский, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments