Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Друзі, у нас тут бабах!

Хто замовив Катю Гандзюк?
2 хв. ·
Друзі у нас тут бабах! Тому, дуже просимо про МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ.
Уже ж всі вкурсі про ОАСК і скасування змін до правопису. А знаєте, що позивачка у справі 7-класниця з Херсону? Так от - ця дівчинка - сестра дружини Дмитра Ільченка. Він же водночас є адвокатом самої мами дівчинки.
Давайте ми ще регалії Дімки перерахуємо:
- адвокат замовника вбивства Гандзюк Владислава Мангера;
- бреше в судах по Каті і сцить судді в очі;
- був депутатом Херсонської міськради і регулярно відгрібав від Каті. особливим фанатам Дімки давно відома історія, коли Катя шльопнула його по обличчю сєльодкою, яку так ненавидить наш герой.
Сьогодні в перерві судового засідання Діма хвалився Мангеру про рішення ОАСКу. Розказував, що на суді були типові соросята (ні разу не р*уснява риторика, до речі).
Друзі, ми нагадуємо, що не треба ототожнювати адвокатів та їх підзахисних. Але ми ототожнюємо Дмитра Ільченка та Владислава Мангера не через його адвокатську діяльність. А через те, що Дмитро був у партійній команді Мангера, Дмитро був радником Мангера, Дмитро отримував на свою адвокатську фірму гроші з обласного бюджету, яким керував Мангер (ми про це писали уже давно).
І саме через це нас не дивує, що Ільченко, швидше за все, втягнув свою неповнолітню родичку у р*сняві справи ОАСКу і допомагає Андрію Портнову і КО пробувати нищити українську державність.
Саме тому, і ми казали це з самого початку, справа вбивства Каті Гандзюк – це національна історія, в деталях якої видно як влаштоване політичне життя нашої країни.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2777633.html.
Tags: беспредел, менты, подонки, прдоны, піар
Subscribe

 • Borys Babin · Збройна расова дискримінація

  Восени 2021 року в Міжнародному Суді ООН в Гаазі бурхливо розвиваються процеси, пов’язані із взаємними міждержавними позовами Вірменії та…

 • А що там Трухін?

  (Записки пасквілянта) А що там Трухін? Все чудово Фірма Спорт інвест Систем отримала дозвіл на проєктування 30-поверхової висотки у Західному…

 • Алі Татар-заде · недостаючий пазлік

  Тільки що 60-річний іменинник, російський рок-співак Бутусов в етері "Познера" розказав, що починав він комсоргом свого інституту. І побував саме…

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment