Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Через перешкоджання GNSS з боку палацу в Геленджику, він є правомірною військовою ціллю

Borys Babin
19 год ·
Провідний вітчізняний журналіст Юрій Бутусов розмістив відомості представника окупаційного контингенту військ РФ, такого собі Андрія Морозова, про те, що над сумнозвісним палацом президента РФ на мисі Ідокопас під Геленджиком з 2011 року урядом РФ було встановлене безполітну зону URP116 із висотою, забороненою для польотів у 3950 метрів, ешелон FL 130.
Такий стандарт зони властивий саме для державних резиденцій, а тому, вказує пан Бутусов, це є доказом того, що вказаний палац є офіційною резиденцією очільника Росії.
Що ж, ці міркування, можливо, будуть цікавими для російської "опозиції" в рамках тамтешньої боротьби за владу.
Але насправді докази спеціального статусу вказаного об'єкту, задовго до скандалу з отруєнням Навального та його "викриттями", вже публічно розміщували експерти АРК.
Прикладом у матеріалі "Російське втручання в роботу морських навігаційних систем біля Криму" у липні 2020 року вказувалося про "приклади діяльності з перешкоджання роботі Глобальної навігаційної супутникової системи (GNSS) на території РФ, на окупованих територіях України та в Сирії".
Зокрема, констатували експерти, "вираховано передавач, що спотворює сигнали GNSS в Чорноморському регіоні, встановлений на території так званого палацу Путіна на мисі Ідокопас у Краснодарському краї РФ".
Зрозуміло, що на приватних об'єктах такі військові за визначенням прилади у РФ не розміщують.
Та більше.
Бо метою екпертів є не допомога політичним кланам держави-агресора, а виключно пошук істини. Тому, у новому матеріалі "АРК" наразі доведене, що через вказані цілеспрямовані перешкоджання GNSS з боку палацу в Геленджику, та з урахуванням статусу його власника як верховного головнокомандувача збройних сил РФ «палац» президента РФ біля Геленджика є з точки зору міжнародного гуманітарного права правомірною військовою ціллю.
Це питання для цивілізованих націй світу слід вважати важливішим ніж ціна йоршиків для унітазу власника цього об'єкту.
Посилання
https://arc.construction/856?lang=uk
https://arc.construction/9805?lang=uk

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2780198.html.
Tags: дебіли, піар, рассея, х%№ло
Subscribe

 • Borys Babin · Час відміряти

  Майже всі правники, що хоч трохи знаються на юридичній демонології, знають про терези як знаряддя засліпленої, але озброєної Феміди. Але небагато з…

 • Тільки Ківу нехай кудись закриють

  Diana Makarova Мене страшенно люблять божевільні. Вони ідуть на мене як зомбі, і руки тягнуть, щоб доторкнутись. І починають говорити. І це капець, і…

 • Перший стиль - це камуфляж-военторг

  Алі Татар-заде колонізатори носили від Індостану до Папуа особливі колонізаторські костюми, в яких вдома виглядали б дивно; дивно, якщо подумати,…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments