Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

забудовником здійснюється знищення старих укріплювальних споруд і вирубка всіх дерев підчисту

Ольга Даненко
Зараз забудовником здійснюється знищення старих укріплювальних споруд і вирубка всіх дерев підчисту по всьому зсувонебезпечному схилу, над яким стоять наші будинки! І це у них називається "будівництвом підпірної стіни"?! Наші будинки разом з мешканцями піддаються загрозі, а владі байдуже, вони ціною наших життів мабуть вирішили собі заробити бабла разом з цим злобудовником і побудувати хмарочоси всупереч волі місцевої громади, всупереч закону і особливих вимог до цієї місцевості, без врахування всіх правил безпеки, тощо. Сваї б'ються зараз на відстані буквально кількох метрів від підземної труби водогону, що має діаметр більше 1 метру, і через яку подається вода на Смородинську станцію водоканалу, що знаходиться тут же, кілька кроків по цій самій вулиці. Це все владі байдуже, бо "гроші не пахнуть", і нова Куренівська трагедія їх не лякає!..
Всі мешканці в розпачі кожен день дивляться на знищення зеленої зони, і як вони вбивають отим екскаватором ще сплячих їжаків, і як білки спантеличені бігають, бо їхній дім знищено. То так само мабуть і нас скоро викинуть з наших будинків, як отих білочок і їжачків!..
Вчора навіть біля паркану злобудовника в нас знайшли померлу людину. З'ясувалося, що це був місцевий мешканець, йшов і серце не витримало, просто на вулиці й впав.
То хто захистить нас, чи в який суд нам подавати на збитки, як моральні, так і матеріальні на злобудовника, та київську владу, яка дозволяє в місті таке страшне беззаконня?!
Save 🌳Реп'яхів яр🌳
Ця місцевість знаходиться в історичному ареалі і є пам'яткою природи "Ландшафт Київських гір і долини річки Дніпро", забудова не вища 15 метрів, клас наслідків СС3 і впливає на безпеку польотів.
Але владі на це пофіг! Є команда поліції не реагувати на незаконні дії злобудовника і залякування і погрози з боку найнятих їм тітушок, що буквально вже "прописалися" на будмайданчику і мабуть вже живуть в вагончиках під виглядом "охорони".
І хто голосував за оце зелене болото у Раді і за Кличка мера, то це ви проголосували за те, щоб я зараз опинилася без житла, і то в кращому разі, а в гіршому - мене просто разом з будинком вони поховають у тому яру заживо. Бо гроші ж понад усе! І треба дати регіаналу Зубіку заробити, нехай і на наших кістках.
Просто ненавиджу

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2780717.html.
Tags: беспредел, зеленский, київ, кличко, менты, подонки, прдоны, рейдеры, реп'яхів яр
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments