Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кіт Васька, «ІнтерГалбуд» і Влада

Всім відома історія про те, як Хазяїн «застукав» на місці злочину свого кота Ваську з величезним шматком сала в зубах. Замість суворого покарання почалося поблажливе умовляння кота. А Васька слухає, та Їсть.
Чому ж Хазяїн не діє рішуче? Можливо дуже любить жирних котів і все їм пробачає. Певне так. А якщо виявляється до того, що кіт їсть не його сало, бо своє сало Хазяїн тримає так далеко від дому, що знайти його неможливо і, взагалі, він харчується лише в фешенебельних ресторанах, все стає іще зрозуміліше. То ж постраждають лише ті, хто сам їсть сало і тримає його на столі чи в коморі. То хай сам і шукає злодія і вимагає його покарання. А Хазяїну це ні до чого. Адже злодюжка виловлює і душить мишей, що могли б попсувати комори Хазяїна. А це вже чистий прибуток.
За правилами моралі, не зважаючи на власну вигоду, злодійство має бути покаране. Але вкрай знахабнілий кіт чує від свого Хазяїна ласкаве поблажливе бурмотіння. Чому ж не нахабніти і надалі? Адже кіт, набивши своє черево, залишає хазяїну шматки вкраденого сала, а крихти підкидає в комори потерпілим. Тому, коли кіт їсть чуже сало, і на місце злочину прибігає потерпілий, то Хазяїн вимагає від потерпілого доказів, що вкрадено саме його сало, а тим часом заохочуює кота з’їсти сало якнайшвидше. То ж якщо передати за суттю відомий вислів Сталіна: «Нема людини – нема проблеми», то злодій має проковтнути вкрадене швидко і назавжди і впевнене готуваись до нової крадіжки, бо Хазяїн дуже любить і береже своїх жирних злодійкуватих котів.
Л. Талалай
29.01.21

(про злочини)
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2783010.html.
Tags: аваков, беспредел, київ, кличко, менты, прдоны, рейдеры, реп'яхів яр
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments