Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"Україна нарешті дозволила читати Булгакова"

Петро Олещук
А якщо так.
Великими літерами: "Україна нарешті дозволила читати Булгакова".
Далі дрібніше: "Майстер і Маргарита" може вільно розповсюджуватися в Україні".
Ще дрібніше: "Виключення зроблено лише для одного російського видання через передмову".
Дарую.
Шановні журналісти - так ви можете зробити дві сенсації з одної новини. Клікбейт гарантовано. Не дякуйте
=====
Stanislav Shevchuk
Екссуддя КС Мельник, замість того, щоб мирно насолоджуватися щомісячним утриманням від держави 160 тисяч на місяць та грати у доміно з пенсіонерами у парку Шевченка, активно бере участь у різноманітних сумнівних активностях з метою порятунку підозрюваного Тупицького. Він не вилазить з КС і щось там керує працівниками Секретаріату КС. З результатами його діяльності можна ознайомитися на сайті КС - матеріали на захист «дисидента» Тупицького. Наприклад, заява до Президента, чому він має скасувати свій указ про відсторонення Тупицького.
Одна із творчих ідей тандему Тупицький-Мельник, це ініціатива порушити проти мене кримінальну справу по надуманих звинуваченнях про те, що я щось там порушив, коли був Головою.
Насправді Мельник - це майстер брудних інтриг, генератор скандалів та провокацій, один із головних ініціаторів заколоту проти мене у 2019 році. Зрозуміло, що зараз наступає час відповідати за свої злочинні дії.
Тому я звернусь найближчим часом до правоохоронних органів з заявою про Завідомо неправдиве повідомлення про злочин по статті 383 КК, щоб вони дали юридичну оцінку чергової провокації цього персонажу.
Нехай вже зараз починає підшуковувати досвідчених адвокатів.
=====
Станислав Овчаренко
Щодо "Школи Ілона Маска":
Потрібно бути обережним навіть з геніями та талантами: Маск - не гуманіст, який піклується "самодостатністю особистості" - а прагматично (=егоїстично) хоче готувати СВОЇХ найманих працівників ЛИШЕ по вузькому колу питань ЙОГО виробництва. Тому він заперечує загальну базову освіту, яка убезпечує окрему особистість від залежності від ІНШОЇ людини чи соціального інституту. Це дуже схоже не радянські "рабфаки" - де готували "пролетарських" спеціалістів. Але чомусь ці пролетарські спеціалісти не могли бути ні фаховими інженерами-винахідниками, ні офіцерами, ні навіть фаховими робітниками. Так що ЗАВТРА працюючий робітник чи спеціаліст може виявитися зайвим при черговому технологічному перевороті - і Маск може випадково зникнути - і професія, якої його, робітника, навчали - ТАКОЖ! Лише наявність базових знань дозволяє переобладнати власну особистість під будь-які ІНШІ виробничі реалії. У нас навіть ще не почали думати про це.
=====

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2784723.html.
Tags: рассея, санкції, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments