Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

👹 Нашестя істот

Артур Харитонов
17 год ·
👹 Нашестя істот: Медведчук, Портнов, Рабіновіч, Лєна Лукаш, Страна.ua та прокремлівські телеграм-канали підтримали комуністичний Китай у боротьбі проти України
Накладання Україною двох санкційних пакетів на китайські комуністичні держпідприємства, а також мільйонера-афериста Ван Цзіна та його посіпак, викликало чимале «обурення» у намісників Кремля в Україні.
Серед путінських адептів, що виступили проти України та підтримали червоний Пекін, - фактично вся проросійська «еліта», яка нарешті показала своє китайське обличчя.
Почнемо зі головний сміттярки суспільства – «Страны», - що опублікувала статтю «Оплата злом на добро: почему Зе ввел санкции против китайских владельцев "Мотор Сичи" и как ответит Китай», мета якого – затвердити «істину про зовнішнє управління» та те, що Україна «втратить усе без КНР» (https://bit.ly/3al9wrP
).
«…Большие проблемы для Украины будут, если Китай все-таки решит предпринять ответные меры. И будут сильно испорчены отношения (как политические, так и экономические) нашей страны с Китаем, который, напомним, является крупнейшим торговым партнером Украины и мог бы стать источником дешевых кредитов, на куда более выгодных условиях, чем их предлагает МВФ», - пише «Страна».
Після неї відразу слідують телеграм-канали російського походження, про які тільки-но вийшло must-read розслідування від Любові Величко (https://bit.ly/3pFNQgf
).
Серед них – «Темный рыцарь», «Женщина с косой» та їм подібні, що, кажучи лаконічно, ретранслюють ту саму тезу, що й «Страна»: Україна знаходиться «під контролем США», Ярославського злили, і тепер КНР знайде нову «кришу».
На поміч сміттяркам відразу приходить поціновувач всього кремлівського – «юрист Андрей Портнов» (https://bit.ly/3cvrmuX
):
«То есть украинские функционеры встретились с представителями США по поводу санкций и уже на следующий день ввели их против китайской стороны, по факту поставив на колени крупную украинскую компанию и многомиллиардный контракт, который принес бы достаток тысячам украинских семей.», - пише він у тому ж телеграмі.
Натомість, Лєна Лукаш, зосереджена на хворобливих текстах про «дєдов» та ностальгію по «русскому миру», вирішила не виділятися: просто зарепостила тексти Портнова.
Не залишився осторонь й головний маскот проросійських сил – Вадім Рабіновіч, який присвятив китайським комуністам великий абзац під час сьогоднішньої погоджувальної ради у парламенті (https://bit.ly/3cwnolu
):
«Черговий скандал, у який потрапила наша держава, стався через черговий напад божевілля влади. Я нагадаю, що найбільший експорт та імпорт у нас саме із Китаєм. Це стратегічний партнер України. Але влада вирішила вступити з ним у конфлікт, і ми досить швидко отримали відповідь у вигляді заяви китайської сторони: мовляв, така політика української влади є, цитую, "злочинним пограбуванням". Що ми скажемо людям? Тільки те, що були в опозиції до цього ідіотизму і нічого не робили?", - вигукував ломаною українською він.
Однак лідерські позиції у рейтингу підлизування китайському комуністу традиційно обіймає найбільш цитований у КНР «український» політик – Віктор Медведчук. Присвятивши цілий пост героїзації «китайських інвесторів» на сайті ОПЗЖ, кум Путіна зазначає (https://bit.ly/3cySskG
):
«Объявление властью Украины санкционной войны крупнейшей экономике мира выглядит не просто нелепо. Это грубейшая внешнеполитическая ошибка Киева. Недружественная политика официального Киева по отношению к Пекину способна серьезно подорвать положение украинских экспортеров на мировом рынке и спровоцировать еще более активный отток инвестиций из Украины, чем тот, который уже наблюдается в последние годы… Из-за ручного управления со стороны США Украина давно потеряла политическую субъектность на мировой арене. Теперь наша страна лишается и основных торгово-экономических партнеров, оставаясь у разбитого корыта с огромными долгами и полной зависимостью от западных кредиторов, готовых за бесценок скупить украинские активы, так как украинская власть последовательно, с использованием незаконных административных методов уничтожает их конкурентов, что прямо противоречит интересам Украинского народа», - мовить бізнес-партнер китайських комуністів Медведчук.
Я вибачаюся перед усіма, кому цей пост завдав психологічного дискомфорту. Мені навіть гірше: я вперше в житті відкрив тг-канали регіоналів та прокремлівських сил.
Сподіваюся, більше ні в кого не буде ілюзій щодо того, хто стоїть за «китайськими інвестиціями» в Україні. Як і у тому, що Пекін і Москва – це дві голови однієї химери.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2787867.html.
Tags: китай, левые, медведчук, прдоны, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments