Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Тому – ринок «Столичний» є нашою війною. В самому прямому з можливих сенсів


Ihor Lutsenko
Чули про ринок «Столичний»?
Впевнений, що чули, і 100% впевнений, що вважаєте його не своєю війною, а конфліктом бариг. В принципі, щось подібне там бачив і я, аж раптом ВИЯВИЛОСЯ, що там з одного боку – власне, спонсори найогидніших російських пропагандистських видань.
Почну здалеку: як ви думаєте, з яких коштів існує видання СтранаЮА, з яких коштів існує Портнов?
Ви думаєте, що ФСБ таке щедре, що оплачує цих усіх персонажів з російської казни? Ага, чорта з два. За діяльність цих усіх ворогів платимо ми.
Ми платимо, маючи справу з бізнесами регіоналів-утікачів. Вони ж повтікали, але ви чули, щоб у когось із них конфіскували бізнес? Отож.
Юра Єнакієвський – одна із найбільш мультяшних фігур часів Януковича, ідеал чистого, незаплямованого криміналу у владі. У нього були мільярди, у нього лишилися мільярди. У нього був палац під Києвом, у нього він лишився. І чекає господаря.
Один із активів Єнакієвського – це оцей ринок столичний. Куди ми усі їздимо – мушу визнати, там непогано. Мені такі місця з великою кількістю дрібного бізнесу набагато ближче до душі, аніж епіцентри та ашани з їх гігантоманією.
Але проблема у тому, що чорна каса ринку Столичний – це зарплатний фонд «Страни», котра відверто відмазує російських убивць у їх війні проти нас.
(До речі, Страна активно бере участь у ціьому протистоянні, так само, як виступає на стороні регіонала Кравця у боротьбі за Гостиний Двір).
Ця каса – це гонорари Портнову за його позови проти вшанування пам’яті наших героїв, і т. д.
Якщо б влада взяла і позабирала у втікачів їх бізнеси, їх тіньові схеми, то давно б збанкрутіла б ОПЗЖ і давно б згорнулася б мережа пропаганди у вигляді їх сайтів та телеканалів.
Якщо б прикрили нинішні схеми мого викрадача, кримінального авторитета Олексія Чеботарьова, то не було б у тих моїх викрадачів, котрих вдалося піймати, по 5 дорогих адвокатів у кожного. Не тягнулися б п’ятирічками процеси по ним.
Тому – ринок «Столичний» є нашою війною. В самому прямому з можливих сенсів.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2788819.html.
Tags: київ, прдоны, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment