Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

От до чого наш «незалежний» регулятор довів енергетичну галузь

Alexey Kucherenko
Увага! Офіс президента ще далі хоче побавитися з енергетикою за допомогою «професіоналів»??
В ці хвилини Запорізька ТЕС сіла на нуль – із системи випало 750 МВт. Зараз енергетики намагаються повернути в роботу два блоки.
Рівно 2 тижні тому схожа ситуація сталася на Слов’янській ТЕС, там енергоблок досі ремонтують і не ясно, коли він знову запрацює.
І це все посеред зими. Складно в це повірити.
От до чого наш «незалежний» регулятор довів енергетичну галузь. Півтора роки НКРЕКП цілеспрямовано знищувала паливно-енергетичний комплекс країни, щоб тепер посеред зими шантажувати країну віяловими відключеннями і дати можливість колишнім колегам і партнерам Тарасюка заробляти на імпорті з Росії.
Регулятор за останній рік так, прости Господи, «відрегулював» ринок, що диспетчер по 10 раз на день дає команди ТЕС вмикатись-вимикатись. Ніяке обладнання не витримає такого режиму роботи круглий рік.
Сподіваюсь, Тарасюк зараз стоїть на килимі на 4-му поверсі на Банковій, з Герусом на пару. Те, чим ця двійня займалася останні півтора роки - це тероризм. Шайка самозванців з НКРЕКП фактично взяли країну в заручники.
Це не лише питання світла в Енергодарі чи в Києві - це загроза життю людей! І відповідальність лежить на безвідповідальних!


=====
Victor Amerikov
Алексей Кучеренко В ОАО "Центрэнерго" рассказали, что на энергоблоке № 1 Запорожской ТЭС и № 9 Кураховской ТЭС произошло аварийное отключение из-за повреждения поверхности нагрева котлоагрегата:
"После ремонта энергоблоки будут готовы к работе в энергосистеме. Такое технологическое нарушение – нередкое явление для любой тепловой генерации, особенно в период высокой нагрузки. Для того, чтобы сбалансировать систему ДТЭК досрочно выведен из ремонта энергоблок № 10 Криворожской ТЭС. Кроме того, по команде НЭК Укрэнерго, оперативно были включены в сеть энергоблоки № 9 и 12 Бурштынской ТЭС и № 7 Добротворской ТЭС, хотя их работа не была предусмотрена графиком нагрузки", - заявили в компании.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2790997.html.
Tags: ахметов, дебіли, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment