Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ось об’єкт для прикладання зусиль

Ihor Lutsenko
Сумську обладімінстрацію з листопада минулого року очолює оцей персонаж, Василь Хома. Якщо ви знайдете різницю між ним і типовим представником ОПЗЖ, то буду вдячний. Отже, по порядку.
1. З 2010 року керував апаратом облдержадміністрації та був заступником голови харківського осередку "Партії регіонів", близький соратник Добкіна.
2. Першим кроком новий очільник Сумської ОДА Хома після призначення прийшов по “благословіння” до місцевого митрополита РПЦ Євлогія, про що офіційно було засвідчено на офіційно сайті їх церкви.
3. У своєму фб він перемощує усілякі ватні теми, типу героїзму радянських військ в Афганістані та, що особливо цікаво, групу «Ростов». Її пісні майже офіційно використовуються Росією для виховання своїх солдатів, члени цього музичного колективу відверто кажуть «бувших розвідників не буває» і хизуються участю в придушенні повстання чеченців – точно як Гіркін-Стрєлков.
Гаразд, є пункти 1-3. Але є одне але!
Ви думаєте, Хома – вузьколобий прихильник руського міра, котрий дивиться лише на Схід?
Нічого подібного, це – людина широких поглядів та раціональної свідомості, своїм чесно заробленим доларом він голосує за… Ніццу!
Цього немає прямо у його в декларації, але, кажуть, у нього є квартира в Ніцці, десь на 2 000 000 Євро.
В принципі, формально Хома цю квартиру не те що б дуже приховує – у списку свого майна вказав власність французької фірми, котра, ймовірно, володіє квартирою.
Але вся краса цього об’єкту нерухомості виблискує не в декларації, а в соціальних мережах його рідних і близьких, зокрема, дружини.
До речі, його три годинники вартістю від 500 тис до 1 млн грн. кожен – теж не російського виробництва.
Так що я впевнений, що під прикриттям матьорого русскомірца в особі Хоми ми маємо справжнього європейця. Хіба може трохи сором’язливого.
*
Отож, якщо Зеленський вирішить продовжити чистку країни від антиукраїнських ватних елементів, то ось об’єкт для прикладання зусиль. Попри його дружбу з Андрієм Єрмаком.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2793178.html.
Tags: зеленский, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments