Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Конспірологія від Володимира Бойко

Volodymyr Boiko
Що не кажіть, а колишній перший заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний – усе ж таки не безнадійний. І в деяких найпростіших випадках він навіть здатен робити висновки.
Невдовзі після феєричного зникнення Нескоромного та затримання його брата по розуму, полковника СБУ Юрія Расюка, за підозрою у підготовці вбивства фактичного керівника СБУ Андрія Наумова, у нетрях Інтернету з’явився Телеграм-канал «Дмитро Нескоромний», де чистісінькою українською мовою лунали погрози провести в Брюсселі прес-конференцію та розповісти правду про корупцію в лавах Служби безпеки України. Оскільки Дмитро Анатолійович провести прес-конференцію не здатен, а українською мовою взагалі не володіє, стало зрозумілим, що Телеграм-канал, насправді, веде не Нескоромний, а спеціально навчена людина – можливо, навіть сам Андрій Богдан.
Після того, як на нездатність Нескоромного вести Телеграм-канал та ще й українською мовою публічно звернули увагу почитателі його таланту (зокрема, автор цих правдивих рядків), Дмитро Анатолійович зробив належні висновки й відмовився від чужих послуг. Це – правильно. Тепер Телеграм-канал «Дмитро Нескоромний» заповнюється російськомовними текстами, які більше нагадують ті протоколи, які Дмитра Анатолійовича вчили писати в Луганській школі міліції. А головним героєм його викривальних опусів став колишній начальник Головного управління розвідки Міноборони Василь Бурба:
«Василий Бурба. Будучи главой ГУР МО Украины, прекрасно понимая, что глава Офиса президента Ермак, не имея допуска, не может быть посвящен в детали, рассказал на совещании в ОП подробности операции с «вагнеровцами». Затем он лично передал сотруднику ФСБ по фамилии Харитонов информацию об операции «Вагнер». Это одна из самых удачных операций ФСБ, проведенных в Украине за последнее время. Была не просто сорвана наша операцию в Минске, но и подорвано доверие общества и личного состава спецслужб к Президенту», – написав Нескоромний перед тим, як вдруге скасувати свою прес-конференцію (перший раз він її, начебто, призначав на 2 лютого, другий – на 10 лютого).
Звісно, ніякої прес-конференції Нескоромного не буде – ані в Києві, ані, тим більше, у Брюсселі. Бо максимум, на що здатний Дмитро Анатолійович – це по складах прочитати з папірця текст, написаний російською мовою спеціально навченою людиною. А, відтак, погрози розповісти про якусь кричущу корупцію в СБУ (цікаво, що нового нам може розповісти тов. Нескоромний?) – це блеф і спроба поторгуватись з колишнім начальством.
А оскільки шанси Нескоромного домовитись з лейтенантом Бакановим (точніше, з Наумовим) про повернення на службу в СБУ дорівнюють нулю, Дмитро Анатолійович зараз облизує «особистого водія Байдена» Валерія Кондратюка, обіцяючи Валерію Віталійовичу допомогти в боротьбі з ненависним Василем Бурбою – мовляв, зробить заяву, що Бурба, начебто, є агентом ФСБ.
За часи доісторичного матеріалізму Нескоромний був заступником Бурби у 2 управлінні Главку «К» СБУ, але в останні дні епохи Януковича друзі полаялись – мабуть, не домовились, як краще підпалювати автомобілі активістам «Автомайдану». Зараз Бурба в опалі, але пішли чутки, що Центральне розвідувальне управління США може призначити його на посаду директора НАБУ, оскільки Артем Ситник утомив кураторів своєю бездумною жадібністю та збором хабарів з усього, що ворушиться. Бурба недавно їздив до Сполучених Штатів, пройшов оглядини в Ленґлі й, затамувавши подих, чекає – а як раптом? Бо директор НАБУ – це єдина посада, яку він може обійняти в Україні, доки при владі перебуває Андрій Єрмак. У той же час американській спецслужбі також не вигідно тримати без роботи агента, який може організувати оперативну роботу в такому важливому регіонів, як Україна. Тож усе може бути.
Тому Кондратюк не на жарт стривожений. Але чи навряд він чимсь допоможе Нескоромному, якщо колишній перший заступник голови СБУ навіть заявить, що особисто бачив, як Бурба зустрічався з Путіним. Тож рекомендую Дмитру Нескоромному не шукати додаткових пригод а, навпаки, об’єднатись з Бурбою в боротьбі проти Єрмака. Толку від того буде більше, враховуючи, що операцію з «вагнерівцями» курував особисто колишній Держсекретар Помпео і в США достеменно знають, з вини кого вона провалилась.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2800697.html.
Tags: бойко, конспирология, сбу, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments