Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

... імунна тромбоцитопенія

Захар Мілютін
The New-York Times, чию статтю про смерть акушера з Флориди через тромбоцитопенію після вакцинації від ковіду я цитував пару тижнів тому, позавчора 08.02.2021 знову надрукували велику статтю про десятки нових випадків.
https://nyti.ms/3tJuHN2
Нижче мій частковий переклад публікації:
"Через день після отримання першої дози вакцини від ковід виробника Moderna, 72-річна Луз Легаспі прокинулася з синцями на руках і ногах та пухирями, які кровоточили всередині її рота.
Того дня, 19 січня, її госпіталізували до Нью-Йорка з важким випадком імунної тромбоцитопенії - нестачі тромбоцитів, компонента крові, необхідного для згортання крові.
Аналогічний стан призвів до смерті в січні доктора Грегорі Майкла, 56 років, акушера в Маямі-Біч, симптоми якого проявилися через три дні після введення вакцини Pfizer-BioNTech. Лікування не змогло відновити його тромбоцити, і через два тижні він помер в лікарні від крововиливу в мозок.
Гематологи з досвідом лікування імунної тромбоцитопенії, підозрюють, що вакцина відіграла певну роль. Але кажуть, що випадки після вакцинації, ймовірно, будуть дуже рідкісними, Можливо, це результат невідомої схильності деяких людей реагувати на вакцину, розвиваючи імунну відповідь, яка руйнує їх тромбоцити.
Таке порушення деколи траплялося у людей, які отримували інші щеплення, зокрема від кору-паротиту та краснухи.
"Я думаю, що можливо, існує асоціація", - сказав в одному з інтерв'ю доктор Джеймс Бассель, гематолог і почесний професор медицини Weill Cornell Medicine, автор більше 300 наукових статей про розлад тромбоцитів.
"Я припускаю, що є щось, що зробило людей, у яких розвинулася тромбоцитопенія, вразливими, враховуючи ще це дуже малий відсоток.
І додає: “ДОБРЕ ВІДОМО, ЩО ЦЕ ТРАПЛЯЄТЬСЯ ПІСЛЯ ВАКЦИНАЦІЇ І ЦЕ БАЧИЛИ ПІСЛЯ БАГАТЬОХ ІНШИХ ВАКЦИН. МИ НЕ ЗНАЄМО ЧОМУ ЦЕ ТРАПЛЯЄТЬСЯ". /капслок мій/
Доктор Бюссель також сказав, що важливо ділитися інформацією про ці випадки, оскільки важка тромбоцитопенія може бути серйозною, і лікарі повинні знати, як її лікувати.
Іноді вона протистоїть стандартній терапії, і якщо зберігається дуже низький рівень тромбоцитів, в пацієнта зростає ризик сильних кровотеч і крововиливу у мозок.
Він та його колега доктор Юн-Джу Лі подали на публікацію до медичного журналу статтю про 15 таких випадків серед реципієнтів вакцин від ковіду, що вони виявили шляхом пошуку в урядовій базі даних або через консультацій з іншими лікарями. Публікація містить інформацію про лікування та закликає медиків повідомляти про випадки захворювання.
Він також зазначає, що занадто рано говорити про те, чи будуть проліковані пацієнти мати тривале одужання, чи ж проблеми тромбоцитів будуть до них повертатись рецидивами.
Лікар визнав, що є платним консультантом компанії Pfizer, але не з питань вакцин, а щодо препаратів лікування розладу тромбоцитів.
Доктор Джеррі Л. Співак, експерт з порушень крові в Університеті Джона Хопкінса, також сказав, що зв'язок з вакциною видається реальним, але передбачав, що випадки будуть надзвичайно рідкісними, і назвав їх "ідіосинкратичними", можливо, пов'язаними з особливостями окремих пацієнтів.
.. імунна тромбоцитопенія є аутоімунним захворюванням, яке вражає близько 50 000 людей у Сполучених Штатах, згідно з даними групи підтримки пацієнтів. Стан розвивається, коли З НЕВІДОМИХ ПРИЧИН /капслок знову мій/ імунна система атакує тромбоцити або клітини, які їх створюють.
Пані Легаспі була міцною та здоровою до того, як отримала вакцину Модерна. Але коли вона потрапила до міської лікарні кількість тромбоцитів у неї була нульовою. Нормальні показники коливаються від 150 000 до 450 000, і все, що менше 10 000, вважається дуже небезпечним і потребує термінового лікування..."
=====
Захар Мілютін
Мені багато разів попадалось в різних стрічках і коментарях це відео, але я думав, що навіть якщо на Росіянії раптом і знайшовся притомний імунолог, то особисто я ніц нового все одного не почую.
Помилявся.
Пані Надія Жолобак
1) український вірусолог
2) дуже добре розуміється і чудово пояснює
3) є винятково мужньою (особливо як для нашого постсовка) людиною.

Дуже рекомендую її інтерв'ю
І буду вдячний, якщо хтось підкаже, чи є в неї сайт/профілі в соцмережах жиби я підписався і подякував їй особисто.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2801393.html.
Tags: карантин, мировое правительство, піар, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments