Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Добре, що зараз ця справа просувається

Ihor Lutsenko
Бачу новину, що оголосили підозру експерту, котрий давав суд висновок, в результаті чого фірма "Прикарпатзахідтранс" безпідставно отримало у власність частину магістрального нафтопродуктпроводу "Самара – Західний напрямок".
Історія тут така: у 2015 році, буквально за кілька тижнів після других Мінських угод, було ініційовано процедуру передачі магістрального нафтопродуктопроводу – української державної власності – структурам Медведчука. Продуктопроводом пішло контрабандне паливо, котре розливали, зокрема, на нафтобазі під містом Дубно на Рівненщині.
За короткий строк Медведчук створив вертикально інтегровану нафтову компанію, маючи в подарунок від Путіна свердловини у Сибіру, нафтопереробку, трубу і заправки Glusco. Ну а за рік-півтора почав скуповувати телеканали, партію ОПЗЖ і усіляких Кив з Рабіновичами.
Я кілька разів ініціював засідання контрольної комісії з питань приватизації з приводу цієї проблеми. Кликали Фонд держмайна, прокуратуру, котра судилася від імені держави за трубу. Прокурори ганебно програли той процес – звісно, це був договорняк, все було очевидно. Мені не давали оцю експертизу, у зв’язку з котрою нині оголошено підозру експерту – попри мій тодішній статус.
Добре, що зараз ця справа просувається. В ідеалі, тут є можливість посадити і оточення Медведчука, і – що було б дуже правильно – їх партнерів у минулій владі, котрі допомагали штучно створювати 5-ту колону Росії тут, в Україні.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2804994.html.
Tags: история, медведчук, подонки, порошенко, прдоны, рассея, рейдеры, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments