Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

США назавжди відмовилися визнавати Крим російським і скасовувати санкції проти Росії

Rostyslav Demchuk
США назавжди відмовилися визнавати Крим російським і скасовувати санкції проти Росії
Нова адміністрація США відмовляються скасовувати санкції відносно Росії, введені через події в Україні, і визнавати Крим територією РФ. Про це заявив представник американської місії при ООН Родні Хантер.
"Ми ніколи не визнаємо спробу Росії анексувати Крим. В результаті санкції США щодо Росії за агресивні дії в Україні залишаться в силі до тих пір, поки Москва не перегляне свій курс", - підкреслив він.
Родні Хантер також звинуватив Москву в тому, що її збройні сили незаконно присутні в Україні, і пообіцяв продовжувати підтримувати Київ. "США мають намір і надалі підтримувати українських партнерів в їх зусиллях з відновлення територіальної цілісності країни", - додав Хантер.
Раніше в січні посол США в Росії Джон Салліван розповів про відмову послаблювати санкції проти Москви через анексію Криму. За його словами, проблема, пов'язана з діями в Україні, залишається пріоритетною для адміністрації США.


=====
А ось Німеччина:
Rostyslav Demchuk
Росія ставить Німеччину на коліна. Або, ще раз про "Північний потік - 2"
Як говориться: "якщо не литтям, то накатом". Німецькі лобісти вигадали новий аргумент на користь добудови "Північного потоку - 2". Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас застеріг від припинення російського проекту "Північний потік-2, зазначивши, що це може зблизити РФ і Китай.
Оце так розворот! Отакий лобістський трюк. Однак про те, що "Північний потік - 2" остаточно поділить і розвалить Європейський Союз міністру закордонних справ Німеччини - байдуже. І це попри те, що днями Росія видворила німецького дипломата через його захист Олексія Навального.
"Той, хто у принципі ставить під сумнів "Північний потік-2", повинен також задуматися про те, які як мінімум геостратегічні наслідки це матиме і що це означатиме з точки зору можливостей здійснення впливу на Росію з боку Європи. Повинно бути абсолютно зрозуміло, до чого це призведе з геостратегічної точки зору: це буде зближувати Росію і Китай", – сказав глава МЗС Німеччини, передає Devdiscourse (https://www.devdiscourse.com/.../1444074-germany-says...
).
Як повідомлялось раніше, новий уряд Німеччини після обрання канцлера може остаточно зупинити будівництво газопроводу "Північний потік – 2". У вересні Ангела Меркель піде зі свого поста після федеральних виборів. А наразі члени нинішнього уряду, зокрема міністр економіки ФРН Петер Альтмаєр, не бачать приводу для зупинки "Північного потоку-2". Проте у Бундестазі (федеральному парламенті Німеччини) уже закликали ввести мораторій на російський проект, мотивуючи це побоюваннями, що газопровід використають як геополітичну зброю проти Східної Європи.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2806153.html.
Tags: германия, коллективное х%№ло, крим, рассея, санкції, сша, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment