Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Diana Makarova · Є таке слово - хабалка

Воно таке, наче не вимагає пояснень. Ну, хто не знає значення слова хабалка? Та наче і всі знають, а починаєш пояснювати - всі мають різне бачення.
Вульгарно, матюкливо, крикливо - це все про хабалок. Погане виховання, одним словом. Але одним поганим вихованням не поясниш. Хабалка - це ще означає лізти по головах. Топтатись по святому. І все це заради однієї якоїсь мети.
О!
Тут головне - мета.
У хабалки мета завжди якась дрібна. Якийсь особистий дрібний шлях, якась вершинка однієї, окремо взятої, хабалки.
З хабалок діла не буває. Принаймні в Україні. Якось Україна подивиться-подивиться на них, та і плює під ноги. Тьху, мовляв, та вона ж хабалка.
Я родом з українського села. Я там провела велику частину життя, з народження. Тому я точно знаю, що стриманість і тактовність в українському селі чомусь завжди особливо цінували. Так, хабалки іноді брали гору, та де там, вони завжди брали гору, як правило, горлом. Але недовго, розумієте...
Сегмент соцмереж України, це ж теж велике село.
Цю даму колись соцмережі сильно поважали. Мені колись доводили до хрипоти, до горла, що саме ця - патріотка. Новий погляд України. Правозахисниця (з якогось дива)
Я знизувала плечима й казала:
- Люди, та вона ж хабалка.
А зараз соцмережі дивляться і кажуть - тю, та вона ж хабалка.
Далеко не пішла. А куди пішла - там і завонялась. І зараз ті, хто ладен був за нею на барикади, самі знизують плечима і кажуть:
- Тю, та вона ж хабалка.
Так я оце думаю іноді - а що, одразу не можна було зрозуміти?
А що, треба було чекати, доки хабалка покаже себе саме так, як вона й мала себе показати? Хіба там не видно було з самого початку?
Дивуюсь...
Тому я особливо не переживаю, коли чергова хабалка виходить на сцени соцмереж. Там же видно все одразу. До своєї дрібної мети, по головах, з матом, криком і брати горлом. І неважливо, як тебе при цьому звати - чи Тетяна чи Маруся, чи Олена.
Хабалок в Україні чомусь не надто люблять.
... тільки не треба про зовнішність, ок?
Обговорювати зовнішність жінки - це некрасиво. Це лишімо для хабалок.
Ну, і, звичайно, пост не про Монтян. Що вже про неї говорити, про ту Монтян.
🙂
====
Serhiy Stepan
Завжди ставив її як приклад того, що україномовність ще нічого патріотичгого не означає і не гарантує
---
Ярослав Вішталюк
Serhiy Stepan Справді? То скільки україномовних воює проти нас на фронті?
---
Serhiy Stepan
Ярослав Вішталюк на інформаційному - забагато.
---
Ярослав Вішталюк
Serhiy Stepan Ні, я про справжній - той, де стріляють.
---
Костянтин Степовий
Так, ця україномовна набагато гірша за 140-мільйону орду москворотих орків, москворотих окупантів, мільйони москворотих зрадників та колаборантів на чолі з москворотим хуйлом. І якщо україномовність не гарантує патріотичності , бо зазвичай україномовні вимушено бовтаються в москвоязичному інформаційному полі з витікаючими з НЬОГО наслідками, то москворотість на 99% гарантує ватність.
Втім, вона така україномовна, як і порошенко. народилася і росла в Керчі, потім в Херсоні, а далі в Москві.
---
Serhiy Stepan
Ярослав Вішталюк я що, в штабі їхньому працюю щоб таке знати? Бойовики з західних областей в них зафіксовані. Певен що на службі вони російською говорять, хоча вдрма українською говорили.
Ви про шо взагалі? Не згодні шо україномовність ще нічого не гарантує? Ну то на героїню допису подивіться
---
Ярослав Вішталюк
Serhiy Stepan Про те, що україномовність щонайменше гарантує, що ця людина не стріляє в нас на фронті. Бо по той бік україномовність випалюють вогнем і тортурами і чомусь не вважають, що "вона нічого не означає і не гарантує". А вже якою мовою говорять агенти по цей бік фронту - то вже десята справа.
====
---

Скандальная Монтян посетила Донецк: не всем террористам это понравилось


Скандально известная украинская адвокат и блогер Татьяна Монтян, которая активно поддерживает российских оккупантов, посетила Донецк
Этим она похвастала в Facebook 24 января, передает "ДС".
"Короче, я уже в Донецке. Бухаем пивасик с Жуковой (Ольга Жукова, журналист "Комсомольской правды". – ред.), – написала Монтян.
Офицер ВСУ Анатолий Штефан опубликовал в соцсети фото Монтян, призвав правоохранителей проверить факт посещения ею оккупированных территорий. На снимках она стоит рядом с террористом Геннадием Дубовым.

"Или уже подогревают сценарий "мир, дружба, жвачка"? Хотя о чем говорить, если представители разведки "Оплота" в столице нормально себя чувствуют", – отметил он.
В оккупированном Донецке Монтян приняла участие в местной пропагандистской программе "ОплотТВ". Ведущим был российский журналист, сторонник террористов Андрей Бабицкий. Вместе с Монтян в программе участвовал "экс-министр "ДНР" Александр Кофман.

"Особо наслаждают вопли псевдодонецких, а на самом деле проукраинских патриотов о том, что мы с Андреем предали интересы Донбасса, пригласив на беседу Монтян. При этом они забывают, что Татьяна с 2014 года – наш преданный друг и союзник", – написал Кофман в Facebook.
Отметим, что визит Монтян в "республику" вызвал недовольство среди оккупантов. Так, подконтрольный ОРДЛО ресурс "Донецкий абориген" возмущенно писал о приезде Монтян. Якобы Монтян с 2001 года выступала адвокатом защиты членов УНА-УНСО и в частности ее тогдашнего лидера Андрея Шкиля, а сейчас приехала в "ДНР".
"Наша" теперешняя гостья тогда отказывалась говорить на русском и демонстративно придерживалась украинской националистической идеи противостояния России. И вот спустя пять с половиной лет после начала открытых боевых действий на Донбассе, в самом центре Донецка эта украинская гражданская активистка провела в самом центре Донецка общественное мероприятие. Раздавала книги и общалась с населением, рассказывая о том, что "Россия бросила Донбасс" и "Россия предала и обманула население", – говорится в сообщении.

Также в Telegram-канале так званный идеолог ДНР Роман Манекин выразил возмущение из-за визита Монтян в Донецк. По его мнению, главарь террористов Денис Пушилин и его команда своими действиями якобы пиарит Монтян.
Также Манекин обратился к "министру ДНР" Алексею Дикому, требуя дать объяснения по поводу беспрепятственного визита Монтян в "республику".
"Как вы объясните, что в новогодние праздники в Донецке были задержаны тысячи жителей "ДНР", имеющих украинские паспорта и донецкую прописку, но гражданка Украины Татьяна Монтян – дама с украинским же паспортом, но киевской пропиской – катается по Донецку совершенно свободно?" – негодовал он.Ще відео


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2807041.html.
Tags: война, коллективное х%№ло, леді діана, луг%андония, монтян, подонки, рассея
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment