Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova · ПРО ПРАВДУ Й ДИВІДЕНДИ та ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ ПОЛІТИЧНУ ДОЦІЛЬНІСТЬ

Ітак, ітогі падвєдьом...
Вчора я написала пост про Марусю Звіробій, в якому:
- нічого не сказала про її бойовий шлях, оскільки не знаю про нього
- нічого не сказала про Марусин полігон та Марусиних ведмедів, оскільки не маю інформації
- нічого не сказала про політичну позицію Марусі Звіробій
- а просто розібрала один з епізодів її діяльності, про який знаю точно. 2017-й рік, літо, Світлодарка. Саме цей епізод нам подають, як роботу на передовій, участь в боях тощо.
Нічого з цього не підтвердилось. Тобто, Маруся Звіробій у 2017-му році дійсно бувала в районі Світлодарки, але на тилових позиціях і жодного разу не беручи участь в бойових діях.
https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/3815617965165543
Пост вибухнув і на нас пішла навала агресивних коментаторів.
Прошу звернути увагу - усі коментарі прийшли від Олександра Нойнеця, за відмашкою. Саме Нойнець написав обурений пост, і саме його читачі й коментатори полізли акі зомбі до нас.
Нойнець - відомий антимайданівець та "російський націоналіст", як він сам себе називав. Див. скріни
До атак від Антимайдану та сепарської навали нам не звикати. Навіть коли вони зараз називають себе патріотами України.
Але дивно, що за відмашкою від Нойнеця до нас прийшов і, наприклад, Орест Каракевич, який точно стояв на Майдані. Якого й збирався вбивати Нойнець свого часу.
Так, Оресте, саме про тебе й про нас, майданівців, Нойнець свого часу писав "Голые и смешные. Убейте себя, спасите державу". І саме їм ти дав індульгенцію, "понять і простіть", див. скрін.
Скоро річниця Небесної сотні.
Сім років тому нас вбивали на Майдані. Вбивали такі як Нойнець. Слово теж може вбити, Оресте.
То це їм ти дав індульгенцію? Це їх ти пробачив, лиш згодились вони стати до одних з тобою лав Її Величності Політичної Доцільності?
Виходить, так, Оресте...
Але тут постає ще питання - чи дійсно тільки Антимайдан та сепаратисти поперли зі сторінки Нойнеця, чи просто люди, яким пофіг і Майдан, і наша війна. Люди, яких цікавить лише політична доцільність.
Ні те, ні друге, ані третє.
Бліц-аналіз сторінок затятих коментаторів показує, що більшість цих сторінок склепана нашвидкруч, навіть не заморочуючись достовірностю, відповідностю сторінки існуючій людині. Без френдів чи з мінімумом, без фото а чи замість фото якісь кошенята, без дописів на сторінці. Тобто - галерея ботів, як з підручника.
Живих воюючих чи воювавших людей там мінімум.
І особисто мене це радує.
Отже, за час добового палання напалму в коментах було доведено живими людьми:
- Маруся Звіробій дійсно служила в десантних військах. Це підтверджує один коментатор. Він же стверджує, що ͟с͟л͟у͟ж͟и͟л͟а͟ ͟в͟о͟н͟а͟ ͟в͟ ͟т͟и͟л͟у͟,͟ ͟н͟а͟ ͟П͟П͟Д͟ ͟(͟п͟у͟н͟к͟т͟ ͟п͟о͟с͟т͟і͟й͟н͟о͟ї͟ ͟д͟и͟с͟л͟о͟к͟а͟ц͟і͟ї͟)͟. Маруся читала там такмед. На передовій не була.
- Маруся Звіробій дійсно служила в НГУ. І навіть виходила з бригадою разом на Світлодарку. Але стояла в тилу, на передовій її ніхто не бачив. Отут смішно. ͟С͟х͟о͟ж͟е͟,͟ ͟л͟и͟ш͟е͟ ͟я͟ ͟п͟і͟д͟т͟в͟е͟р͟д͟ж͟у͟ю͟ ͟в͟и͟х͟і͟д͟ ͟М͟а͟р͟у͟с͟і͟ ͟н͟а͟ ͟б͟і͟л͟ь͟ш͟-͟м͟е͟н͟ш͟ ͟п͟е͟р͟е͟д͟о͟в͟у͟ (Світлодарськ), хоча й без зброї, а з мікрофоном при телекамері 🙂
- Маруся Звіробій дійсно була на полігоні свого імені, і навіть одна група вийшла з цього полігону (15 чоловік) і прибула на фронт. Це підтверджує Санта (Регеша), ͟а͟л͟е͟ ͟й͟ ͟в͟і͟н͟ ͟н͟е͟ ͟б͟а͟ч͟и͟в͟ ͟н͟а͟ ͟п͟е͟р͟е͟д͟о͟в͟і͟й͟ ͟с͟а͟м͟у ͟М͟а͟р͟у͟с͟ю͟)͟
- кілька коментаторів підтверджують, що приїздили на той полігон і мали там якісь заняття ͟з͟а͟ ͟о͟п͟л͟а͟т͟у͟
Сьогодні до мене задзвонив один з Марусиних Ведмедів. Він у свою чергу стверджує, що з Марусиного полігону на фронт вийшло дві групи. Всього чоловік тридцять. За увесь час дії цього полігону. Підтверджує класне екіпірування груп. Також підтверджує оплатні тренування на полігоні для бажаючих.
͟Л͟ю͟д͟и͟н͟а͟,͟ ͟я͟к͟а͟ ͟п͟р͟е͟д͟с͟т͟а͟в͟и͟л͟а͟с͟ь͟ ͟о͟д͟н͟и͟м͟ ͟з͟ ͟М͟а͟р͟у͟с͟и͟н͟и͟х͟ ͟В͟е͟д͟м͟е͟д͟і͟в͟,͟ ͟п͟о͟в͟н͟і͟с͟т͟ю͟ ͟р͟о͟з͟д͟і͟л͟я͟є͟ ͟в͟и͟к͟л͟а͟д͟е͟н͟е͟ ͟м͟н͟о͟ю͟ ͟у͟ ͟п͟о͟с͟т͟і͟
Також до коментів прийшли коментатори зі суміжників того часу (Світлодарка, 2017) - Айдар. ͟В͟о͟н͟и͟ ͟с͟т͟в͟е͟р͟д͟ж͟у͟ю͟т͟ь͟,͟ ͟щ͟о͟ ͟М͟а͟р͟у͟с͟ю͟ ͟н͟а͟ ͟п͟е͟р͟е͟д͟о͟в͟і͟й͟ ͟н͟е͟ ͟б͟а͟ч͟и͟л͟и͟.͟ Чи ж варто казати, що представники 3018, які служили з Марусею в той час, ͟М͟а͟р͟у͟с͟ю͟ ͟н͟а͟ ͟п͟е͟р͟е͟д͟о͟в͟і͟й͟ ͟н͟е͟ ͟б͟а͟ч͟и͟л͟и͟, або бачили, тільки з мікрофоном, як людину, що брала інтерв'ю. У Світлодарську. Або в Ротах. Дивіться по карті, це далеченько від фронта.
Зізнаюсь щиро. Коли я писала пост, то сподівалась, що хоч хтось прийде у коменти і таки підтвердить хоч якийсь бойових шлях Марусі Звіробій.
Чому я на це сподівалась? Та бо мені було страшно дивитись, як ліпиться на колінці гола брехня. От бачиш, все розумієш, а повірити не можеш. Тож дійсно хотілось помилитись.
Наразі я пишу цей пост і аналізую:
- 1200 коментарів
- 667 лайків
- 369 репостів
͟І͟ ͟Ж͟О͟Д͟Н͟О͟Г͟О͟ ͟П͟Р͟Я͟М͟О͟Г͟О͟ ͟П͟І͟Д͟Т͟В͟Е͟Р͟Д͟Ж͟Е͟Н͟Н͟Я͟ ͟Б͟О͟Й͟О͟В͟О͟Г͟О͟ ͟Ш͟Л͟Я͟Х͟У͟ ͟М͟А͟Р͟У͟С͟І͟ ͟З͟В͟І͟Р͟О͟Б͟І͟Й͟
А це вже страшно, люди.
Ладно, будемо зовсім щирими, свідчення про бойовий фронтовий шлях Марусі Звіробій, зі зброєю, на передовій, під час боїв, нам подають Оксана Корчинська, командир Волошин та...
... сама Маруся?
А от тут теж дивно. Бо сама Маруся Звіробій у своїх ранніх інтерв'ю - ͟Т͟Е͟Ж͟ ͟З͟І͟З͟Н͟А͟Є͟Т͟Ь͟С͟Я͟ ͟В͟ ͟Т͟О͟М͟У͟,͟ ͟Щ͟О͟ ͟Н͟Е͟ ͟С͟Л͟У͟Ж͟И͟Л͟А͟ ͟Н͟А͟ ͟П͟Е͟Р͟Е͟Д͟О͟В͟І͟Й͟
======== "Восени 2014-го добре натреновані «Марусині ведмеді» вперше поїхали в район АТО у селище Піски, що неподалік Донецька. Разом з бійцями збиралася на передову й їхня очільниця. Та не судилося... Наша героїня чекала дитину. На Схід поїхав її чоловік. Однак, і вона, як могла, підтримувала хлопців. Бігала з «пузиком» по полігону, збирала все необхідне воїнам, шукала інструкторів, допомагала в тилу правоохоронцям." ========
https://www.mil.gov.ua/news/2017/03/07/marusini-vedmedi-obravshi-vazhkij-i-zovsim-nezhinochij-shlyah-vona-vikonue-robotu-yaku-inshi-vvazhayut-nepidjomnoyu/
Щоправда, зараз вже не зізнається. Клята політична доцільність вимушує коригувати бойову кар'єру.
🙂
Так що ж таке? Якщо навіть Маруся Звіробій стверджувала свого часу, що не була на передовій - звідки ця легенда про захисницю України, яка з автоматом, в окопах, в атаку, ура....... ?
А невідомо.
Схоже, що ця легенда комусь була терміново потрібною, тому її й склепали на колінці. Допомогла у створенні легенди й Оксана Корчинська. Але щоб зовсім було зрозуміло, наведу один мій діалог з пані Корчинською. Відбувся він кілька місяців тому.
Я ціную Оксану Корчинську за все, що вона свого часу зробила для фронта. До речі, для мене особисто вона зробила чимало. Коли рік тому питання мого здоров'я стало дуже гостро - Оксана Корчинська приєдналась до групи порятунку окремо взятої Діани Макарової. А там де приєднується Оксана Корчинська - іноді встають навіть мертві. 🙂
То ж в Оксани був день народження і я зателефонувала їй, щоб привітати.
- Діано, а що це ви пишете у своєму фейсбуці? - почала з крику Оксана.
- Тобто? - здивувалась я.
Я чомусь вважаю, що на своїй сторінці я маю право писати те, що вважаю за потрібне. Не звітуючись комусь, що я там пишу.
- Мені кладуть на стіл ваші пости. Там просто жах якийсь! - продовжила підвищувати голос Оксана.
Отут я сильно здивувалась. Схоже, у мене з'явився літредактор, а я про це й не знала. Тим більше я й подумати не могла, що мої пости "кладуть на стіл" комусь.
- Як ви смієте писати гидоту про Марусю Звіробій? - волала далі Оксана Корчинська.
Я спробувала пояснити Оксані, що смію писати на своїй сторінці що захочу. Особливо не питаючи ні в кого дозволу. Так я одного разу посміла круто виступити на захист Оксани Корчинської, і теж не питала в неї про те дозволу.
І тут Оксана Корчинська сказала одну фразу. Я запам'ятала її дослівно.
-͟ ͟Я͟к͟б͟и͟ ͟м͟и͟ ͟з͟н͟а͟л͟и͟,͟ ͟щ͟о͟ ͟в͟и͟ ͟н͟е͟ ͟л͟ю͟б͟и͟т͟е͟ ͟М͟а͟р͟у͟с͟ю͟ ͟З͟в͟і͟р͟о͟б͟і͟й͟,͟ ͟м͟и͟ ͟б͟ ͟в͟а͟с͟ ͟в͟і͟д͟ ͟с͟м͟е͟р͟т͟і͟ ͟н͟е͟ ͟р͟я͟т͟у͟в͟а͟л͟и͟!͟ - сказала Оксана Корчинська і кинула трубку.
Знаєте, мене шантажували в житті - але шантаж врятованим життям стався зі мною вперше. Мене дійсно врятували тоді від смерті, але я навіть подумати не могла, що хтось може за це вимагати дивідендів певного характеру.
Тому, коли я слухаю оповідки Корчинської про бойовий шлях Марусі - я не поспішаю одразу вірити. Там, де мова йде про " ми вас врятуємо, а ви нам за це зробіть послугу" - сприймати все на віру треба обережно.
Ну, давайте вже підводити риску.
За примарний бойовий шлях Марусі Звіробій в нас виступили:
- антимайдан Нойнеця
- боти, які прийшли теж звідти
- Оксана Корчинська, яка, виявляється, рятувала Діану Макарову лише для того, щоб я любила Марусю, сплачуючи дивіденди 🙂
- командир Волошин, над постом якого зараз сумно регочуть колишні підлеглі (дивіденди?)
- і кілька коментаторів, які підтвердили ті деталі з Марусиного шляху, які ми й самі знали - тилова служба, організація тренувань, відсутність інструкторського досвіду, але підтверджена адміністративна діяльність Марусі, відсутність прозорого звітування за отримані для полігона кошти (під питанням, можливо, десь це звітування й є), вихід на фронт двох груп Ведмедів
Мені далі нічого сказати. Особистість Марусі Звіробій мене наразі вже не цікавить.
Але цікавить мене Її Величність Політична Доцільність.
Що ж вона за зараза така, ця політична доцільність, якщо заради неї можна переступити:
- через Майдан
- через загиблих - дійсних воювавших і загиблих на фронті!
Що ж вона за проституція така, ця Політична Доцільність, яка дозволяє заплющити очі:
- на крокування ногами по головах загиблих наших
- на об'єднання з неприкритими ворогами
- на тикання людину у врятоване життя "ага, ми вас врятували, а ви не платите по счетам!"
- і на брехню
Оце найголовніше, чому, на жаль, навчили нас сім років нашої війни - заплющувати очі на неприкриту брехню...
Не заплющуйте очей.
Не треба.
Брехня все одно вилізе.
Як вилізе і правда...
... сьогодні до мене телефонують. В тому числі і воювавші, інваліди війни. Ми говоримо про правду фронта. Вони говорять затинаючись. Довго підбирають слова. Це результат контузій - розумію я.
Я починаю хвилюватись і теж починаю затинатись.
- Теж контузія... - розуміють вони.
Сьогодні хтось із ботів Нойнеця у коментах посміявся над фронтовими контузіями. Йому здався таким смішним жарт - вас що, мовляв, контузило? Бугага...
Знаєте, хто був на фронті... Реально був...
Той не сміється над контузіями.
"Голие и смешные, убейте себя, спасите державу!" - лунає над всим цим голос Нойнеця. Його читачі і боти сміються над контузіями. І це теж правда...
... сьогодні на фронті знову втрати.
Йдуть річниці боїв 15-го в Дебальцево.
Річниці боїв лютого 17-го в Авдіївці.
Скоро річниця Небесної Сотні Майдану.
Оце правда, яку й доводити не треба.
Так боляче, коли ЦЮ голу правду топчуть брудними чоботами апологети Її Величності Політичної Доцільності...Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2809822.html.
Tags: ато, история, леді діана, майдан, подонки, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments