Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Помер посол України у КНР - Сергій Камишев. Сумна звістка

Артур Харитонов
Однак, треба дивитися на ситуацію об’єктивно.
Тепер уже нема сенсу приховувати, що за крісло посла в КНР у 2019 році змагалося декілька впливових українських дипломатів. Фактично, тоді розгорнулася ціла гра престолів за «трон» у Пекіні. Що дуже прикро.
Вибір був за Камишевим як функціонером Офісу Президента часів Богдана. Його кандидатура задовольняла жадібність Зе-команди у розрізі «легких» китайських грошей. Де-факто, місією Камишева було задовольняти комуністичну агентуру в Пекіні - в усіх «неприємних» ситуаціях, з уникненням «гострих» тем, як-то історичний та культурний зв’язок України, Гонконгу та Тайваню, геноцид уйгурів, шпигунство «Хуавей» та, звісно, скандал навколо «Мотор Січі» та китайських вакцин Богатирьової.
Накладання санкцій Україною на агентуру КНР на чолі з Ван Цзінем стало останнім «випробуванням» для Камишева, з яким він, на жаль, не впорався. Адже тиск йшов з двох боків: червоних кабінетів КПК та проросійських (прокитайських) лобістів з Києва. Думаю, зрозуміло, що мова йде про Єрмака, який намагається бути власником МЗС та контролером української дипломатії.
Пекла для українського представництва чи не щодня додавала активність Free Hong Kong Center та ваша підтримка моїх постів, які вперше за десятиріччя почали вскривати правду про те, чим є КНР. Повірте: істерики, що влаштовували (про)китайський лобісти через нашу діяльність, було чутно за двома океанами.
Мені прикро, що пан посол не зміг витримати шлях, який сам обрав. Але ситуацію це не змінює: КНР стала більшою загрозою для світу, ніж Росія. І бути послом демократичної держави у новому СРСР (якщо не Рейху) - це точно не про спокій.
З хорошого я можу сказати, що посольство України та КНР за Сергія Камишева все ж таки працювало задля українців: в умовах двосторонніх «обстрілів», закриваючи очі на цінності, але працювало. Сподіваюся, у команди посольства вистачить сил пройти цю путь.
Інше питання полягає у тому, кого Єрмак версії 2021 року лобіюватиме на «пекінський трон».
Зрозуміло вже зараз, що лобісти КНР програли Україну з фактором перемоги Джо Байдена на виборах у США, і жодне з проблемних питань щодо присутності Китаю в Україні вже не буде «сховано до шафи». Ба більше: найближчим часом ще більше світла буде пролито на «китайську правду» в Україні.
До слова, не пройшло і року з моменту смерті Ду Вея - екс-посла КНР в Україні та топ-агента Компартії Китаю. Чи не дивно?


======
Rostyslav Mykhats
Про байдена і китай смішно , можна більше не читати.
===
Артур Харитонов
Rostyslav Mykhats вам смішно, але це не змінює факту, що Україна ввела санкції проти КНР за президентства Байдена.
---
Rostyslav Mykhats
Артур Харитонов ну да, ще приплетіть що то трамп наказав нам продати акції китайцям. Ви вроді серйозна людина , але деколи скочуєтесь до дешевої пропаганди і відвертої неправди
---
Olena Pidoprygora
Rostyslav Mykhats "свободовець" пише, що йому смішно про Байдена і Китай...можна більше не читати
---
Артур Харитонов
Rostyslav Mykhats кажу, як є. Тут багато факторів, і, безумовно, тут питання не особисто в Байдені, а зміні глобальною кон’юнктури загалом. Просто людям буде зрозуміліше простою мовою.
---
Rostyslav Mykhats
Артур Харитонов так, зміни глобальної коньюктури, це правда. Але Байден це давній друг Китаю, синок якого замішаний в корупціцних оборудках з китайськими енергетичними компаніями, тому говорити про те що завдяки байдену ми вводимо якісь санкції це нонсенс. Ми їх вводимо бо мотор-січ це життєво важливо для нашої безпеки і оборони.
===
Мирослава Єсипок
А як він помер? Бо мені тут розповіли, що це дивним чином співпало з накладанням Україною економічних санкцій на Китай заради захисту МоторСічі.
---
Артур Харитонов
Мирослава Єсипок так і сталося: офіційна версія - серцевий напад.
Чи припускаю я роботу спецслужб КНР? Безумовно. Це не перший підозрілий випадок.
===
Mitos Markovic
якщо чесно виглядає ніби ви виступаєте проти суворого цинізму у міжнародних відносинах, хоча здоровий прагматизм, там нажаль, необхідний. але ваші пости все більш виглядають як дуже однобокий ідеалізм, причому які наслідки він можн мати, схоже, не дуже вас непокоїть. в будь якому разі, деякі крайнощі. наряд це сприяє об єктивності.
---
Артур Харитонов
Mitos Markovic виступаю рівно за те, за що виступав завжди. Хочете запропонувати кращі ідеї та підходи - пропонуйте, буде чудово.
---
Mitos Markovic
Артур Харитонов ну як мінімум, дещо зваженіше. критика в імя критики - не накращий метод. Зрештою, ви хотіли б посилеення конфронтації ? створення дещо однобокого ворога (загрози і т.д.) . Які наслідки будуть мати така досить ідеалістична, і таки радикальна позиція ? політика тро не той простір, де так вирішують питання. я звісно можу помилятися ) ну або просто тоді скочуєтеся до простої пропаганди. чи таки ні ?
---
Артур Харитонов
Mitos Markovic КНР уже стала загрозою для України. Рекомендую дійсно почитати мої пости - з 2019 року. Там достатньо аргументів.
А «баланс» можна пошукати десь на «Українській правді».
---
Mitos Markovic
Артур Харитонов ви думаєте що відкриєте мені очі ? невже ) ну, фільтруючи, можу почитати. ніколи не довіряв Укр правді якщо чесно ) ну я бачу навіть по останнім постам, ви іноді пишете про речі, не маючи достатньо підстав. краще так не робити, це не професійно. до того ж + і -, любите це. Саїда читали ? хоч вже старе але досі актуально. це я для якості вашого ж матеріалу. це я не до того, що заперечую що КПК рулить, контролює, "підчищає" різні джерела інфи і т.д. окрім уйгурів вигрібли і тибетці і т.д. все це часто правда. але не перетворюйте це на політичну і заангажовану та однобоку маніпуляцію.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2810279.html.
Tags: зеленский, китай, левые, прдоны, україна
Subscribe

 • Serhiy Dibrov · О ЗАПРЕЩЕНКЕ

  необходимое пояснение Сегодня я столкнулся с ситуацией, когда ФБ не позволило мне оставить комментарии в аккаунте руководителя департамента…

 • Різне з фб 2021.10.17

  Станислав Асеев Стислі, але новини щодо "Ізоляції" (інформація десь двомісячної давнини): нікого з колишньої адміністрації воєнних злочинців там не…

 • Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму

  Валерій Пекар Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму. Первая часть текста была довольно хорошо принята читателями, но в…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments