Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У зв’язку з цим я нагадую владі, що Портнов здебільшого перебуває в Україні

Ihor Lutsenko
Шарій у Іспанії, і від наших підозр у держзраді йому ні холодно, ні жарко. Бо це таких, як Марків Європа судить. А такі, як Шарій, для неї не злочинці. Але є більш доступні варіанти!
У зв’язку з цим я нагадую владі, що Портнов здебільшого перебуває в Україні, хоча і пересувається виключно під охороною.
Я нагадую владі, що саме цей, а не якийсь інший Портнов надсилав погрози слідчому ГПУ, що є кримінальне провадження з цього приводу, і що варто лише найти не боязкого експерта, котрий засвідчить очевидне: ці погрози були погрозами.
Я нагадую, що стаття 345 ККУ «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» дозволяє посадити Портнова на строк до трьох років.
Це така собі простенька одноходівочка – оголосити підозру, обрати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. І уся московська агентура задумається про добре, розумне і вічне.
Просто якщо згадати, а хто найбільше фігурував у якості спікерів на закритих нині каналах, хто був зіркою усіх найбільш українофобних передач – так це оця особа. Якщо вже взялися лякати цю публіку, то слід почати з найбільш борзих.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2813783.html.
Tags: менты, подонки, прдоны, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments