Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

По Шарию. Аппетит приходит во время еды

Владимир Фесенко
По Шарию. Аппетит приходит во время еды. 😊 Такое ощущение, что Президент Зеленский дал команду СБУ действовать максимально решительно. И Баканову пришлось зашевелиться. Наступление против пророссийских сил продолжается. Две реакции которые я сейчас слышу: «давно пора» и «кто следующий?». Кто следующий? Не знаю. Но, судя по логике последних действий, следующим должен быть кто-то из пророссийских политиков. И тот, на кого что-то нароют. Предвосхищу еще один вопрос: «будет ли следующим Медведчук»? Отвечу осторожно: возможно, если что-то нароют. Нас еще ожидает очередное заседание СНБО. И все приготовились к новым сенсациям. 😊
А теперь уже очень серьезно. Конечно же, и санкции против медведчуковских телеканалов, и подозрению Шарию эмоционально вдохновляют. Но… Мой совет СБУ и Генпрокуратуре: постарайтесь не повторять ошибок ваших предшественников порошенковского разлива. Доказательства и против Т.Козака и против Шария должны быть максимально объемными и максимально обоснованными. При этом желательно не увязнуть в многолетних и почти безрезультатных расследованиях, как это произошло при тех же предшественниках.
=====
Семен Семенченко
Я не прихильник Зеленського, хоча повністю підтримую його останні дії по Медведчуку і Шарію. Але навіть мені видно які однакові фрази випльовують і українс*кі гниди і моск*вські воші. Шарій: "Зеленский - карлик і шизофренік". Порох*мразі: "Зеленский - карлик в бронежилеті". За «жартами» і одних і інших чітко проглядається розлючений закомплексований недомірок. Володимир Володимирович). Реальний господар і тих і інших... Як говорили в моєму дитинстві - у кого що болить той про те і говорить. Яку прекрасну музику з проклять і лайки ми чуємо сьогодні. І як мальовничо летять на всі боки бризки слини... Добре, друзі, добре))
=====
Дмитро Сіманський
люблю такі канцеляризми)))
"..Згідно з матеріалами слідства, у період 2013 - 2014 років вказаний громадянин, перебуваючи за межами України, вступив у змову з представниками Російської Федерації та надавав їм допомогу в проведенні підривної діяльності проти України шляхом умисного та цілеспрямованого поширення через соціальні мережі, електронні ЗМІ та російські телевізійні канали викривленої інформації щодо подій в Україні, у тому числі на Сході країни.
При цьому, оприлюдненню піддавалась спеціально підібрана, явно недостовірна, неповна та упереджена інформація, зміст якої охоплював ідеї, що розпалюють національну ворожнечу в Україні, провокують конфлікти, підривають державний суверенітет, територіальну цілісність, демократичний конституційний лад та інші важливі національні інтереси України.
Зазначену інформацію та виступи активно використовували російські ЗМІ, зокрема, телеканали «Звезда», «Россия 1» та «Россия 24» тощо.
Низкою експертних досліджень, підтверджено, що дії вказаного громадянина є такими, що покликані цілеспрямовано впливати на окремі групи населення України, спрямовані на суспільно-політичну дестабілізацію у державі, розпалювання міжетнічних і міжконфесійних конфліктів, та можуть бути спрямовані на надання організаціям Російської Федерації або їхнім представникам допомоги у проведенні підривної діяльності на шкоду державній безпеці, суверенітету та територіальній цілісності України."
=====
Леонид Швец разом з Leonid Shvets
Детективы НАБУ опять не смогли осуществить принудительный привод Павла Вовка в Высший антикоррупционный суд, поскольку не смогли найти судью по известным адресам.
А это точно детективы?
=====
Семен Семенченко
Прочитав блог Порошенка на УП про чергову річницю підписання других Мінських угод. Бачу що Петро Олексійович продовжує давню традицію брехати з будь-якого приводу. Тим більше по такому як Мінськ. Він пише що це був «єдиний спосіб зупинити наступ російських найманців». Тоді навіщо його генерали вивели наші війська з Логвинове а назад завести «забули»? Саме тому створилася загроза оточення під Дебальцеве. І що це за «страшний наступ» при якому орки оголили весь свій фронт і будь-який удар української армії в будь-якому іншому місці крім Дебальцеве привів би до краху всього цього «наступу»? І що це за «нав'язані» йому а 2015 році угоди якщо вони - чітке продовження «Мирного плану порошенка» який він намагався укласти ще в червні 2014? Для чого укладав «перемир'я» яке припинив батальйон «Донбас» вийшовши у 2014 повним складом під адміністрацію президента.
Загалом такі собі «спогади». Але в будь-якому випадку їх було б правильно закінчити словами «тисну руку, обіймаю, спасибі велике». Тоді це було б куди ближче до істини...

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2814353.html.
Tags: зеленский, порошенко, прдоны, піар, сбу, укаїна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments