Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сьогодні ми перемогли з рахунком 295 на 18

Ihor Lutsenko


Сьогодні поганий день у прихильників рабства і любителів Росії. Вони зробили все, щоб вивітрити спогади про справжній Майдан з пам’яті українців, змішати його з негідниками, котрі в різний час різними способами ним користалися.
Але весь цей бруд, як ми бачимо, не липне.
Я думаю, що оці 295 голосів за постанову стосовно Майдану – це свідчення того, що Майдан завдав непоправної поразки усім прихильниками невольності і безправ’я в нашій країні, і тепер їх місце – це вічний маргінес.
Скільки б не вливали коштів росіяни у опозицію – це штучне, мертвонароджене, а відтак – слабке і дурне створіння. Яке може тулитися до народного невдоволення, яке може під собою збирати найогидніших негідників, але котре мусить весь час бачити перед собою неминучу свою смерть, як тільки його знімуть з голки фінансових вливань.
Давайте не сильно цим хвалитися, бо це – і заслуга наших ворогів, їх слабкості. Неосвіченості Бужанського, марнославству Крюкової, зарозумілості Портнова. На щастя, це все робить очевидними їх огидність.
Але ми сьогодні маємо право на радість.
Ми бачимо, що у народі все ще живе глибинне джерело любові до волі. Воно породило Майдан, воно і нині повне сил. Навіть новий склад парламенту, котрий великою частиною своєю був не у боротьбі за Україну, це джерело понесло своїми хвилями в нашому напрямі. Адже, зверніть увагу, парламент проголосував минулорічну постанову – рік треба було, щоб усвідомити, що напівтонів під кулями не буває.
Сьогодні ми перемогли з рахунком 295 на 13.
Попереду ще велика боротьба, і це прекрасно.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2815711.html.
Tags: зеленский, история, майдан, прдоны, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment