Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Відкрийте для себе "Прямий" канал по-новому!

Volodymyr Boiko
Інтернет-видання, які годуються з рук Сивочолого Гетьмана, із захопленням повідомляють, що Петро Порошенко став власником телеканалу «Прямий»… Цікаво, а раніше хто був власником цього телеканалу – невже не Порошенко? Чи представники другої найдавнішої професії вважають, що Петро Олексійович до 18 лютого 2021 року не здійснював відносно цього телеканалу тріаду власності, оскільки «Прямий» був записаний на підставну особу?
Насправді, переоформлення Порошенком свого телеканалу на самого себе – то привід поцікавитись, а навіщо українським платникам податків утримувати таку одіозну контору, як Національне агентство з питань запобігання корупції? НАЗК споживає за рік понад 800 млн. грн., радуючи суспільство лише розповідями про «конфлікт інтересів» колишнього першого заступника директора ДБР Бабікова та адміністративними протоколами стосовно секретарів селищних рад. Але голова НАЗК досі не спромігся поцікавитись у народного депутата Порошенка, чому той не виконав вимогу статті 36 Закону України «Про запобігання корупції» і не передав у НАЗК нотаріально посвідчену копію договору, яким усі його корпоративні права передані в управління українському суб’єкту господарювання, що має ліцензію Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку.
Можливо, це буде відкриттям для голови НАЗК Олександра Новікова, але народний депутат не може тримати свої активи в офшорних юрисдикціях чи передавати їх в управління якомусь «сліпому трасту». І той факт, що Порошенко переоформив свій телеканал з колишнього заступника голови фракції Партії Регіонів Володимира Макеєнка на офшорну компанію Prime Assets Capital, є лише підставою для того, щоби конфіскувати весь дохід, отриманий Порошенком в обхід антикорупційного законодавства.
=====
Oleksii Stepura
Відкрийте для себе "Прямий" канал по-новому!
---
Олег Ельцов
Тепер це найвільніший канал країни. Ніякого диктату власника!
---
Oleksii Stepura
Олег Ельцов Найпряміший з найвільніших.
---
Alex Melan
Олег Ельцов погоджуюся. до того поплічник януковоща макєєв примушував опзж показувати.
=====
Sergey Naumovich
Пётр Алексеевич «выкупил» у своего «фунта», (фунта) который фактически достался ему по наследству от Януковича, телеканал Тонис, который впоследствии был переименован в «Прямий». Фактически выкупил у самого себя.
Напомню, что телеканал Тонис до Евромайдана принадлежал семье Януковича и куплен Сашей-«стоматологом» на украденные у народа Украины средства. Телеканал Тонис должен был после Евромайдана перейти либо в государственную собственность, либо быть проданным на прозрачном аукционе после национализации. Средства должны были быть направлены в казну и пойти на вооружение, на лечение ветеранов и т.д. Но, как и с множеством других активов «Семьи», этот телеканал одна офшорка (Януковича) переписала на другую офшорку (фунта Макеенко). Был собственник Янукович, а стал — Порошенко. И произошло это в годовщину начала массовых убийств на Майдане. Не очень патриотично, согласитесь. Очень грязная игра офшорками. Фактически в случае с Тонисом нас обокрали дважды.
=====
Sergey Naumovich
— Пётр Алексеевич, я предлагаю вам 150 миллионов долларов за телеканал Прямий.
— Пётр Алексеевич, обижаете! Минимум 200 млн.
— Двести?? Пётр Алексеевич, это шутка?
— Хотите торговаться в такую трагическую дату? Совесть есть? Ну... как хотите. Иначе канал завтра хлопнут на РНБО и его не будет вообще! Надо срочно что-то делать! Думай. Те.
— Гетьман, Вы меня разорите! В такую трагическую дату!
— Пётр Алексеевич, ну хотя бы 170 млн.
— Алексеич, это больно! У меня при себе всего 160 млн сейчас и вы это прекрасно знаете! Как облупленного!
— Одолжите у Макеенко. Или у Марины. У неё же 16 тонн налички дома ведь, согласно декларации.
— Хорошо. Штош. Марина, тащи сюда те 20 чемоданов! Мы договорились!
— Ну что, выпьем за сделку?

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2818093.html.
Tags: беспредел, подонки, порошенко, прдоны, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment