Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

дві третини американських військових відмовляються від корона-вакцинації

Захар Мілютін
NBС з посиланням на Associated Press пишуть, що дві третини американських військових відмовляються від корона-вакцинації.
https://nbcnews.to/3avTf4C
Далі в статті згадується свіже опитування загальної популяції, яке показало, що колотись не бажає приблизно половина з усіх американців.
Нагадую, що активно залучена до рекламної мега-кампанії нових фарма-продуктів американська преса раніше вже бідкалась низькими показниками охочих вколотись серед персоналу будинків пристарілих і загалом медиків.
Думаю, що всі ці дози, від яких активно відмовляються американські військові, медики, пожежники і навіть пенсіонери, утилізуватимуть через переадресуванням бідним країнам типу нашої,
де літаки з ними будуть на камеру зустрічати різні бюрократи з розповідями про "дипломатичні досягнення" і турботу про здоров'я населення.
Підозрюю, що робитись це буде традиційно з порушенням усіх правил зберігання, транспортування, температурних режимів та термінів придатності.
Бо ж головне у вакцинації - піар.
=====
Захар Мілютін
В продовження теми масової відмови американських військових від корона-ін'єкцій та у зв'язку з нав'язливим бажанням наших очільників примусово обколоти нею українських вояків, нагадую, що каліцтва та смерті через вакцинацію трапляються не тільки в немовлят та пенсіонерів.
За першим посиланням 17 сторінок дуже деталізованого рішення Суду Федеральних позовів (Вакцинний Суд США) на державному (.gov) сайті власне суду щодо американського морського піхотинця Джастіна Ґерхарда, який в результаті вакцинації від ряду інфекцій став непрацездатним на 90% калікою з пошкодженням мозку.
https://bit.ly/2FjE5BQ
Вихованому в патріотичних традиціях офіцерської родини супер-здоровому 23-річному хлопцю в омріяній ним армії спочатку 21/01/2007 вкололи щеплення від гепатиту А і Б, а наступного дня 22/01/2007 додали КПК (кір-паротит-краснуха), менінгокок, правець-дифтерію та тривалентний грип.
Вже через три дні 25/01/2007 прямо в строю Джастін втратив притомність, піднялась температура, почались напади.
Хлопець почав втрачати орієнтацію при ходьбі.
В шпиталі, куди його відвезли, Джастін не міг згадати навіть власної дати народження, або де він ходив в коледж.
Після купи аналізів, турне по лікарнях і консультацій в провідних американських спеціалістів в довгому переліку його “проблем здоров’я” серед інших були вказані:
– хронічна важка депресія,
– когнітивні розлади,
– болі в животі,
– ПОСТ-ВАКЦИНАЛЬНИЙ ЕНЦЕФАЛІТ,
– тривожний розлад,
– поліурія,
– безсоння,
– провали або втрата пам’яті,
– синдром хронічної втоми
Вже на цьому етапі лікарями був задокументований (цитую) “можливий зв’язок енцефалопатії з вакцинами КПК (кір-паротит-краснуха) або ПД (правець-дифтерія)”.
В результаті Джастіна відправили на подальше обслідування в спеціалізований Vaccine Healthcare Center, де провідний американський експерт з вакцинних ушкоджень Dr. Engler задокументував “гіпер-чутливу реакцію до мультивакцинації”.
19 жовтня 2007 року спеціально для обговорення випадку Джастіна була скликана мультидисциплінарна конференція за участі алерго-імунологів, психіатрів, нейропсихологів та інфекціоністів для обговорення варіантів лікування.
Про подальші медичні ходіння та процес доказування казуального зв’язку каліцтва хлопця з вакцинацією англофонам дуже раджу самостійно дочитати в рішенні суду за посиланням. Там це все дуже детально розписано.
Цим рішенням Вакцинний суд США 29 серпня 2014 (тобто після 7 років митарств і доказування) остаточно постановив, що “енцефаліт та пов’язані захворювання” Джастіна спричинені вакцинацією, і він має отримати компенсаційну виплату в рамках американської Національної програми компенсації пошкоджень здоров’я, спричинених вакцинацією.
Сума компенсації була встановлена окремим більш пізнім рішенням. З ним теж можна ознайомитись в оригіналі на сайті Суду за другим посиланням нижче.
Вона склала трохи менше 2,5 млн дол, а саме: $2,345,712.09
https://bit.ly/2z42iq2
Нагадую, що попри нав’язливе бажання МОЗ України дедалі більше обколювати вакцинами всіх, хто не сховався, від немовлят до солдатів та медиків, програм компенсацій на кшталт американської, британської чи японської в нас не тільки не існує, а і не планується.
Думаю, що через аналогічно покаліченого вакцинами українського солдата ніхто ніяких мультидисциплінарних конференцій збирати не буде.
Його просто закриють в психушці, де згідно щедро розданим тим же МОЗ дозволам фармкомпанії будуть до кінця його недовгого життя тестувати на ньому без його відома і згоди свої нові “чудо-препарати”.
Репортаж американського телебачення про Джастіна, який вийшов ще до остаточного рішення Вакцинного суду: https://youtu.be/CHa-jJ4kBN8
Стаття про Джастіна на сайті місцевих новин https://bit.ly/2DCdnTa
===
Леонид Морозов
Необходимо узнать мнение военной медицины. Может, хоть немного одумаются.
---
Захар Мілютін
Леонид Морозов в них на наказ ширяти три варіанти відповіді: "да", "єсть" і "так точно"

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2820000.html.
Tags: карантин, мировое правительство, сша, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment