Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«Китайська загроза» та «повернення Америки»: бриф Мюнхеньскої безпекової конференції 2021 року

Артур Харитонов
🌍 «Китайська загроза» та «повернення Америки»: бриф Мюнхеньскої безпекової конференції 2021 року
Мюнхенська конференція давно стала головною платформою для закладення тенденцій світового порядку. І нарешті, після років руйнації, можна сміливо говорити: time to heal, час лікувати. Лікувати китайського-російській вірус.
Кому цікаво - виписав найголовніші тези.
Спочатку про «воду»: Біла Гейтса, представників ООН та ВООЗ слухати нема сенсу. Як на мене.
Джо Байден: світ має підтримувати Україну, боротися проти КНР та Кремля, інвестувати у зелену глобальну політику. Америка повернулася до євроатлантичної родини, буде підтримувати НАТО та союзників з новою силою.
Ангела Меркель: багато говорила про ЄС, акцентувала увагу на провалі стримування Росії щодо України та наполягла на підтримці нашої території, оголосила про необхідність вироблення спільної політики щодо китайської загрози.
Емманюель Макрон: знову розповідає про необхідність «європейської армії», говорить, що США стала «тихоокеанською державою», і тому ЄС має брати відповідальність за Європу у свої руки. Наполягає на участі ЄС у переговорах по Росії та КНР, і трохи погоджується, що є китайська загроза.
Урусула фон дер Ляєн та Шарль Мішель: дуже багато про ЄС, зелену політику та цифрову безпеку; вітають повернення США до родини; наголошують на загрозах від Росії та особливо - від КНР. Урсула додає про важливість аналізу ролі соцмереж у демократії, розповідає про кейси у США (Капітолій) та останній - в Австралії.
Йенс Столтенберг: акцентує увагу на необхідності всім членам НАТО бути разом, вказує, що тільки ЄС недостатньо, аби захистити Європу; КНР - головна загроза, Росія - агресор; багато про зелену політику та цифрову безпеку. Вважає, що надважливі союзники НАТО - Японія та Австралія.
Джон Керрі: багато важливого про зелену політику.
Борис Джонсон: важливість працювати над біобезпекою у майбутньому; багато уваги на стримування агресорів з Росії, Білорусі, Зімбабве; КНР - глобальний порушник міжнародного права, Британія вже карає його за Східний Туркестан, Гонконг, і буде продовжувати. Чекає Південну Корею, Індію та Австралію на наступному G7.
Загалом, постає чітке розуміння: КНР (та Росія) - вороги євроатлантики. І це розуміння має якнайшвидше з`явитися в урядових кабінетах України.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2820605.html.
Tags: германия, гонконг, европа, китай, рассея, сша, франция
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments