Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Щоб ви розуміли, чому московські попи так завзято чіпляються саме за Старокиївську гору

Історичні дописи від Рудої Пані
Національний музей історії України вимагає знесення самочинно збудованої на його території каплиці Російської православної Церкви в Україні і скасування запису про державну реєстрацію права власності на неї. Про це свідчить ухвала Господарського суду м. Києва від 8 лютого.
Каплиця має 133,2 м2 і розташовується на вул. Володимирська 2, біля Національного музею. Суд прийняв позовну заяву музею до розгляду у липні 2020 року.
8 лютого суд поновив розгляд справи, оскільки експерт витребував додаткові матеріали, а саме – завірену належним чином копію технічної документації із землеустрою, за якою була сформована та внесена до бази даних Держгеокадастру ділянка площею 2,32 га по вул. Володимирській, 2.
Крім того, суд призначив на 17 березня підготовче засідання. На ньому, зокрема, планується розв’язати питання щодо долучення до виконання судової експертизи ще двох інженерів-геодезистів.
Нагадаємо, у 2013 році Релігійна громада Української православної церкви Десятинний Храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва зареєструвала за собою право власності на нерухоме майно – каплицю площею 133, 2 кв м на вул. Володимирська, 2. Також український суд у 2019 році повернув громадянство скандальному єпископу РПЦвУ Гедеону з російським паспортом, який є настоятелем вищезгаданого Десятинного храму.
=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
Щоб ви розуміли, чому московські попи так завзято чіпляються саме за Старокиївську гору, за-будь яку ціну намагаючись утримувати там хоча б якусь умовну капичку під своїм омофором, хочу вам нагадати про одну старовинну легенду, згідно якої церква, храм якої височитиме на пагорбі над Києвом, буде головуючою на території колишньої стародавньої Русі. Оскільки всі носії ідей "рускага міра" люди, переважно, забобонні та архаїчні, я не маю жодного сумніву, що в РПЦвУ щиро вірять в це передбачення.
Хоча, до речі, трактувати цю легенду можна по-різному, оскільки в Києві є дві історичних, священних для християн, гори: Старокиївська та Андріївська, які, до того ж, знаходяться впритул одна до одної.
На Старокиївській (де зараз незаконно притулалася до історичного музея церква РПЦвУ) свого часу була побудована перша на Русі (в 996 році) християнська Десятинна церква, зруйнована під час навали військ хана Батия в 1240 році.
Андріївська з точки зору святості більш почесна - бо, знову ж таки, згідно з іншою легендою, саме на цій горі на початку I століття зупинявся апостол Андрій під час своїх мандрів східною Європою, і передрік, що в тій місцевості над Дніпром буде засноване велики християнське місто, на яке очікує славетне майбутнє.
Але Андріївська церква, побудована на цій горі в 1749-1753 роках, повністю займає всю її поверхню. Та ще й 2018 року була передана Верховною Радою в управління Константинопольській патріархії, яка влаштувала в ній свою ставропігію (постійне представництво).
Тобто, якщо в пророцтві йшлося про Андріївську гору, то воно вже виповнилося. Тільки не для московських попів, які чомусь ніколи не покладаються на Божу волю, якщо вона не співпадає з їхніми забаганками. Сподіваюся, що проти рішення київського Господарського суду (яке навряд чи буде на користь РПЦвУ) їм цього разу не буде чого заперечити.

Ще по темі: https://risu.ua/desyatinniy-maf-hronika-cerkovnogo-reyderstva_n89222


Намет 2006

Зараз
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2822199.html.
Tags: бесовщина, беспредел, десятинна церква, история, київ, рейдеры, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments