Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Чи могла антитерористична операція 18-20 лютого 2014 року проводитись без участі голови КМДА?

Volodymyr Boiko
Придбання Сивочолим Гетьманом у самого себе телеканалу «Прямий», який раніше був записаний на підставну особу, породжує цілком природнє запитання: чи могла антитерористична операція, яку 18-20 лютого 2014 року тодішня влада влаштувала в центрі Києва і в результаті якої загинуло біля сотні людей, проводитись без участі голови Київської міської державної адміністрації? Відповідь очевидна – категорично, ні. Володимир Володимирович Макеєнко, голова КМДА з 25 січня по 7 березня 2014 року, член Політради Партії Регіонів і екс-заступник голови фракції Партії Регіонів у Верховні Раді був однією з ключових ланок антитерористичних операцій «Бумеранг» і «Хвиля». Зокрема, велика кількість поранених і загиблих 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській спричинена тим, що Макеєнко розпорядився зачинити виходи зі станції метро «Хрещатик» і тому учасники акцій протесту не могли сховатись у вестибюлі цієї станції, що виходить на вулицю Інститутську.
Друге запитання, яке витікає з першого: чому, у такому разі, Макеєнку не тільки вдалось уникнути кримінального переслідування (нагадаю: його попередника Олександра Попова судять за те, що він не перешкоджав міліції розігнати мітинг на Майдані Незалежності 30 листопада 2013 року), але Макеєнко навіть став довіреною особою Порошенка й у інтересах 5-го президента та на гроші останнього навесні 2017 року придбав у сина Януковича телеканал «Тоніс», перейменований згодом у «Прямий»? Куди ж дивились чесні та непідкупні начальник Управління/Департаменту/Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, прокурор Олексій Донський та їхня бойова подруга Євгенія Закревська? Як допустили таке неподобство «адвокати Небесної Сотні», «Адвокатська дорадча група» та інші шахраї… вибачаюсь, професійні громадські активісти, що заробляють на горі людей, рідні яких загинули в центрі Києва в січні-лютому 2014-го?
Відповідь також очевидна – усі ці горбатюки, донські та інші закревські, насправді, працювали на власну кишеню й допомагали Порошенкові шантажувати попередників, забираючи в них майно. Яскравий приклад тому – історія про те, як Горбатюк і Закревська намагались продати оточенню екс-міністра внутрішніх справ Захарченка кримінальне провадження про викрадення Юрія Вербицького та Ігоря Луценка в обмін на передачу Порошенку телеканалу «112 Україна». З керівником цього каналу була навіть укладена письмова угода про закриття двох справ – Горбатюк збирався продати ще й справу про вбивство журналіста Веремія. Я про цю історія зняв цілий документальний фільм
https://youtu.be/lFH6TYUzSjA
Але оприлюднення кричущих фактів ніяк не вплинуло ані на доходи Закревської, ані на долю Горбатюка, який продовжує перебувати на волі й навіть щось там час від часу публічно коментує.
Що цікаво, до речі: посередником, який від імені Порошенка та Горбатюка підписував з представником Захарченка «понятійну угоду», був Віктор Поліщук – власник торговельних мереж електроніки «Технополіс» та «Ельдорадо», торговельно-розважального центру «Гулівер», Банку «Михайлівський» та низки будівельних компаній. Дружина Поліщука, Лілія Рєзва, є племінницею Світлани Медведєвої – куми Віктора Медведчука й дружини колишнього президента й колишнього прем’єр-міністра Російської Федерації Дмітрія Медведєва. Та обставина, що Поліщук вів переговори про придбання телеканалу «112 Україна» як довірена особа Порошенка, наводить на певні роздуми, оскільки в той самий час, у 2015 році, Поліщук викупив «Всеукраїнський банк розвитку», що раніше належав Олександру Януковичу, сину президента-втікача. Цілком вірогідно, що «Всеукраїнський банк розвитку» Поліщук придбав не для себе, а також для Порошенка й також за допомогою «справ Майдану», які розслідували Горбтаюк і Донський під керівництвом Закревської.
Тому розслідувати «справи Майдану», насправді, треба з обрання запобіжних заходів Горбатюку, Донському та «адвокатам Небесної Сотні». Запевняю, що в умовах слідчого ізолятора мадам Закревська й пан Титич, не кажучи вже про Сергія Вікторовича та Олексія Ілліча, могли б багато чого розповісти. Лише в такий спосіб можна довідатись, хто стріляв на Майдані й чому за п’ять років слідство тупцювало на місці. А всі ці «музеї Небесної Сотні» та траурні мітинги слугують лише замилюванню очей і розраховані на тих, хто не розуміє, яким чином екс-голова КМДА Макеєнко став фіктивним власником телеканалу «Прямий».
===
Volodymyr Boiko
У цій статті на прикладі справи про викрадення Юрія Вербицького та Ігоря Луценка я розповів, як розвалювали "справи Майдану" https://naspravdi.today/uk/2020/11/08/na-ruinakh-sprav-maydanu/
=====
Євгенія Закревська
💬 Були протестувальники. І були силовики. Було протистояння між ними. Причому “протистоянням” можна було назвати події від ночі (лінія барикади від рогу Будинку профспілок до переходу біля стели) і до 9:15 (рівень початку готелю “Україна”). Далі це був просто розстріл. Бійня.
– Ми говоримо про 20 лютого 2014 року. Немає реальних даних, що була якась “третя сила”. Ніщо про це в дійсності не свідчить. Всі сумніви і зачіпки, які могли вести до цього висновку, ми перевіряли дуже прискіпливо (це була моя базова версія подій). І ніщо не підтвердилось.
Із силовиків, які стріляли летальною зброєю, – це за хронологією:
✔севастопольський “Беркут” (у них камуфляж із зеленим скотчем) під час відходу від Майдану до готелю “Україна” – перші троє вбитих майданівців, поранені;
✔спецрота київського “Беркута” (чорна форма, жовтий скотч, напис “Беркут”) – близько 45 вбитих, 80 поранених (починаючи з майданчика перед Жовтневим палацом, вгору по Інститутській, сніжна барикада, бетонна барикада);
✔ “Омега” (чорна форма) – інкримінується два вбивства і поранення – з лінії бетонної барикади і, можливо, будівлі на цьому ж рівні.
Історією про “третю силу”, про “невідомих снайперів”, які нібито сиділи в готелі й стріляли в обидва боки, грішать обидві сторони. З одного боку – це втеча від реальності і спонтанно народжений із реальної небезпеки міф. З іншого – свідоме викривлення фактів і ворожа пропаганда. Але результат один.
При цьому кожен має на увазі різних снайперів. Майданівці натякають, що це були російські снайпери. А захист “Беркута”, Януковича і російська пропаганда радо погоджуються, що снайпери були, але в їхній версії – грузинські. Інколи використовують інші варіанти – з литовськими чи американськими. І ми маємо розуміти, що все це про “одних і тих самих "снайперів”, яких там не було.
Це не означає, що Росія не намагалася вплинути на події в Україні, не тиснула на тодішнє українське керівництво й не забезпечувала його своїми “радниками” та спецзасобами. Вона це безумовно робила. Але власне російських чи будь-яких інших снайперів на момент розстрілу не встановлено.
=====
ДемАльянс
День Героїв Небесної Сотні є особливою датою, як для України, так і для ДемАльянсу. З одно боку – це страшна трагедія та жалоба за людьми, які померли за свободу гідність України. З іншого – це один із найкращих прикладів самопожертви та відваги, який завжди надихатиме цілі покоління українців не опускати руки.
Наш партієць, Андрій Мовчан, волонтери демальянсівського табору Устим Голоднюк і Віктор Чміленко, разом з іншими Героями Небесної Сотні, змушують нас боротись далі. Перемога над Януковичем стала лише виграною битвою у війні, яку ми досі ведемо. Кожен на своєму фронті. ДемАльянс продовжує боротись за те, щоб цінності Майдану стали основою для подальшого розвитку України
Ми дякуємо всім тим, хто під час Революції Гідності не побоявся вийти пліч-о-пліч задля нашого майбутнього та нашої свободи, нашої честі та гідності як народу. Ми пам'ятаємо, що неоціненна жертва Небесної сотні – це ціна нашої свободи та Незалежності, ціна нашого проєвропейського вибору.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2822888.html.
Tags: беспредел, бойко, история, київ, майдан, менты, порошенко, прдоны, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments