Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Виктор Небоженко · НИКТО НЕ ВЕРИТ ПОРОШЕНКО

Это старая проблема Порошенко. Ему никто никогда не верил, ни в Москве, ни в Киеве. Но он старался быть в эпицентре политики и быть нужным всем. А после того, как Порошенко, следуя кремлевским планам вмешательства в американские дела, попытался элегантно, чужими руками, «утопить» Байдена, Вашингтон поставил на нем большой жирный крест. Но Порошенко не унывает, лишь бы сейчас Москва не отвергла его успешные услуги по контролю над национал-демократическим электоратом Западной Украины. Ведь после поражения Медведчука ценность Порошенко для Кремля резко возрастает и у него появляется «право на ересь» – критиковать Москву, но не трогать Путина. Это старая чекистская уловка - объявлять «врагом Кремля» своего агента влияния и наоборот, оппозиционного, упрямого политика объявлять «агентом спецслужб».
Благодаря огромной наглости, артистическим способностям, чудовищному цинизму и патологической лжи Порошенко редко был честным с политическими соперниками, партнерами по бизнесу и с украинским обществом. Все годы своего правления Украиной он и не скрывал того, что вероломство и обман его главные козыри в политике. Но все сходило с рук.
Вот и сейчас Порошенко, неожиданно для всех, открыто поддерживает решение президента Укрианы Зеленского закрыть пророссийские, оппозиционные телеканалы и конфисковать собственность Медведчука. Тем самым Порошенко пытается дистанцироваться или предать Медведчука и на его проблемах выползти из-под яростной общественной критики.. Впервые наглая ложь Порошенко, что он не сотрудничал последние годы с путинским Медведчуком, на основе кремлевских договоренностей о разделе между ними власти и собственности в Украине, не воспринимается украинским обществом. А открыто критиковать президента Украины Зеленского за его отчаянную борьбу с Медведчуком бывший президент Порошенко боится. Еще не время. Надо подождать, когда Зеленский сделает ошибки, поскользнётся или ослабнет. Вот тогда мы опять увидим другого Порошенко - наглого и самоуверенного, который будет рвать в клочья несчастного Зеленского также сильно, как он сейчас его горячо поддерживает.
Зато, для украинской элиты, публичное предательство Порошенко своего экономического партнера и политического спарринг-партнера Медведчука - лишнее доказательство того, что бывший президент-олигарх готов на все только, чтобы выжить и остаться в политике.
=====
Константин Ильченко
В мене нема слів.
Цитую: «Очікую від СБУ і ГПУ негайних процесуальних дій стосовно народних депутатів, які потрапили під санкції, а саме - подання до суду про обрання запобіжного заходу, не може бути іншим, ніж арешт ".
Це заспівав соловей, який свого часу дозволив, а потім перетворив на добру традицію, літати Медведчуку до Москви на зустрічі з Путіним.
Це каже той, хто дав зелене світло всій проросійській кодлі, звівши її до рангу недоторканих.
Той, хто дозволив Медведчуку скупити ТВ канали й вбивати Україну пропагандисткою зброєю з середини країни.
Це каже курва, яка разом з Путіним народила кляті мінські угоди та кинула українців на довгі роки в кроваве пекло війни.
Той, на совісті якого тисячі добровольців, які безвинно сидять в тюремних камерах.
Це говорить Порошенко!
Кричу: сука, хто ж тобі з 14-го не давав можливості ввести воєнний стан, прийняти закон про колаборантів, засадити Медведчука та іншу погань?
Відповідь на це питання знають всі українці.
Робив ти так, Петро, тому що ти і є оплот руського миру в Україні. Ти і вся помаранчева шобла є якісним добривом для вирощування антиукраїнських сил.
Для вас Майдан був лише інструментом отримання влади, щоб потім вигідно продати Україну Путіну.
Але ж, обламалися, бо не очікували, що народ сам без вашого дозволу стане на захист країни. По швидкому здати Україну не вдалося.
А тепер ти закрутився, як вужака на сковороді і не тому, що прозрів, а тому що відчуваєш себе підсудним, який очікує на свій вирок. Ти розумієш це, тому тебе і корчить, бо якщо і далі так піде, то скоро постукають і у твої двері. А тікати реально нема куди.
Хоча я думаю, що Янукович буде радий тебе бачити в Ростові. Як ніяк, партію регіонів разом же утворювали.
Раджу тобі, Петро, вже починати з ним вести перемовини, використовуючи свій талант неперевершеного дипломата))
=====
А вот может быть и не совсем в тему, но очень важно:
-----
Валентина Гончар
Ярослав Вішталюк не зрозуміла? Ви, що Майдан помилкою вважаєте??? Які батьки помилок наробили, що ви городите??
---
Ярослав Вішталюк
Валентина Гончар
Ну наприклад мільйони батьків не вийшли 27 квітня 2010 року, коли в парламенті риги ратифікували ганебні "харківські угоди", за якими флот, котрий мав забратися з України за кілька років, лишали ще на півстоліття, не вибили двері в Раду, не натовкли пики депутатам і дозволили цьому статися.
Пройшов невеличкий мітинг у Львові - і на тому все.
А ще не було громадянського тиску, щоб в 2005 році посадили сепарів з ПІСУАРу. А ще не було вимог не лишати після 2004 "неофеодалів" на місцях в Криму, Донецьку, Луганську, Харкові, Одесі та багатьох інших містах. А ще ніхто ніколи не вибивав двері в антимонопольному комітеті, який підсліпувато не бачив ніколи жодного олігарха в країні. А ще справу організаторів "ДНР" без жодного громадського тиску дали злити в 2007-му році. А ще не натовкли пику Югі Луценку за біганину під прапорами "Позор украинским оккупантам" в Донецьку в 2003, а дали йому всього через рік стати "голосом Майдану", а потім і міністром, який мав би саджати своїх колишніх друзів по прапорам - і звісно він цього не зробив, і саме ці друзі в 2014 підняли війну на Донбасі. А ще, а ще, а ще...
Далі перелічувати, чи вже зрозуміло, що саме "я городжу"? Знаєте, що таке "причини" і "наслідки", та як вони пов'язані?
І за це все тепер країна сьомий рік платить смертями дітей - тих самих, яким щасливе дитинство мали забезпечити ще багато-багато років тому, але не зробили цього. Обміняли. На роботу, на особисті справи, на ще багато інших важливих для кожного на той момент справ.
---
Валентина Гончар
Ярослав Вішталюк давайте почнемо з того, хто обирав тих ригів? Перегляньте по областях.
---
Ярослав Вішталюк
Валентина Гончар ну то давайте почнемо з того, хто дав їм їх обрати. Ви багатьох знайомих, які голосували за ригів, знали? Чому не переконали їх цього не робити?
А що там про області? Ви про це хотіли поговорити?
Партія регіонів
Проголосувало за партію (блок): 8 148 745
Волинська область 27090
Закарпатська область 107664
Івано-Франківська область 15517
Київська область 98444
Львівська область 45697
Рівненська область 47006
Тернопільська область 13617
Хмельницька область 78736
Чернівецька область 57809
м.Київ 171250
Бачте - копійочка до копійочки, і "патріотичні області" наклацали ригам 660 тисяч голосів в 2006-му році. Ви гадали в нашій новітній історії хтось незаляпаний є?
Я теж знаю тих, хто голосував за ригів. І я промовчав, а не намагався довести ідіотам, що вони ідіоти і ведуть країну до війни. І двері в парламент теж не ламав, ризикуючи нехай і сісти за ґрати, але вважати, що я зробив все, що міг, аби діти тепер не гинули. Цілком усвідомлюю міру своєї провини за всі попередні тридцять років. В цьому ділі, знаєте, завжи краще починати не з когось, а з себе. Так чесніше, на мою думку.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2823752.html.
Tags: зеленский, история, коллективное х%№ло, майдан, медведчук, общество, порошенко, прдоны, янукович
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments